Stamboom Laboyrie » Charles Louis Antoine Laboyrie (1913-)

Persoonlijke gegevens Charles Louis Antoine Laboyrie 


Gezin van Charles Louis Antoine Laboyrie

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1940 te Maastricht, Limburg, Nederland, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Charles Louis Antoine Laboyrie?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Charles Louis Antoine Laboyrie

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Charles Louis Antoine Laboyrie


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Charles Louis Antoine Laboyrie



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 juli 1913 lag tussen 9,5 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 13,6 °C. Er was 8,1 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 25 februari » Oprichting van voetbalclub AGOVV.
      • 24 maart » Het Nederlands elftal wint voor het eerst van Engeland. In Den Haag wordt het 2-1 door twee doelpunten van Huug de Groot.
      • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
      • 31 augustus » Oprichting van de Philips Sport Vereniging (PSV). Voetbal is een van de 19 sporttakken van PSV.
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
      • 1 december » Ford Motor Company introduceert de lopende band. Het productieprincipe werd overigens al toegepast door Oldsmobile.
    • De temperatuur op 25 juni 1940 lag tussen 11,4 °C en 22,8 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 30 januari » De zesde Elfstedentocht wordt verreden.
      • 27 februari » Ontdekking van C, koolstof C-14.
      • 5 maart » Jozef Stalin ondertekent het bevel om duizenden Poolse krijgsgevangenen om te brengen (Bloedbad van Katyn)
      • 23 april » Herman Anthony vraagt octrooi aan op de lekvrije batterij
      • 17 mei » Tweede Wereldoorlog: Na het bombardement op Middelburg wordt de strijd in Zeeland opgegeven, drie dagen nadat Nederland capituleerde.
      • 12 september » Schooljongens ontdekken prehistorische schilderingen in de grotten van Lascaux.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Laboyrie

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Laboyrie.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Laboyrie.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Laboyrie (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Raoul Laboyrie namens de Vrienden van Auvergne, "Stamboom Laboyrie", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-laboyrie/I200.php : benaderd 15 januari 2026), "Charles Louis Antoine Laboyrie (1913-)".