Stamboom Laan plus zeven aftakkingen vanaf 1984. » Marretje (1906-1999)

Persoonlijke gegevens Marretje 

Bron 1

Gezin van Marretje

Zij is getrouwd met Nan Swart.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Marretje?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Hekkenberg Web Site, Loes Hekkenberg, 30 juli 2015
    Toegevoegd via een Instant Discovery™
    Stambomen op MyHeritage
    Familiesite: Hekkenberg Web Site
    Familiestamboom: 109826872-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 januari 1906 lag tussen -4,4 °C en -0,8 °C en was gemiddeld -2,3 °C. Er was 2,6 uur zonneschijn (33%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 10 maart » In het Franse Courrières komen bij een grote mijnramp 1100 mijnwerkers om.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 19 april » Maurice Brébart en Fernand Oedenkoven stichten de krant La Dernière Heure.
    • 19 mei » De 19,7km lange Simplon-tunnel tussen Zwitserland en Italië wordt feestelijk geopend.
    • 22 november » Naast de bestaande, radiografische noodkreten als het Engelse "CQD" wordt een nieuwe, internationale noodkreet ingevoerd: "S.O.S.".
    • 10 december » Theodore Roosevelt krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
  • De temperatuur op 8 maart 1999 lag tussen 3,7 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 4,5 °C. Er was 2,6 mm neerslag gedurende 7,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • In het jaar 1999: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,8 miljoen inwoners.
    • 15 februari » In Nairobi wordt PKK-leider Abdullah Öcalan gearresteerd.
    • 24 maart » Een F-16 van de Koninklijke Luchtmacht haalt een Servische MiG-29 gevechtsjager neer.
    • 20 april » Tijdens een bezoek aan Sevilla bezoekt prins Willem-Alexander een stierengevecht. Ook wordt hij die dag voorgesteld aan ene Máxima Zorreguieta.
    • 26 september » Het Nederlands Davis Cup-team wint in Guayaquil met 3-2 van Ecuador en handhaaft zich in de Wereldgroep.
    • 2 oktober » Het Angolees voetbalelftal wint de derde editie van de COSAFA Cup door in de finale (over twee wedstrijden) buurland Namibië te verslaan.
    • 11 december » De top van EU-staats- en regeringsleiders in Helsinki eindigt met de goedkeuring van de oprichting van een Europees leger en een akkoord over de uitbreiding en de kandidatuur van Turkije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia



Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Wendy Laan, "Stamboom Laan plus zeven aftakkingen vanaf 1984.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-laan/R500052.php : benaderd 15 februari 2026), "Marretje (1906-1999)".