Stamboom la Roi (larooi, larooij) » Libbe Larooij (1884-1968)

Persoonlijke gegevens Libbe Larooij 


Gezin van Libbe Larooij

Hij is getrouwd met Baukje Zijlstra.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1912 te Rauwerderhem, hij was toen 28 jaar oud.Bron 1

Gehuwd onder de naam Larooy.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Libbe Larooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Libbe Larooij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Libbe Larooij

Libbe Larooij
1884-1968

1912

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Libbe Larooij



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Huwelijksakte, akte 9

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 mei 1884 lag rond de 13,9 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 71%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society, voorloper van de Britse Labour Party.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
      • 13 maart » Begin van het Beleg van Khartoum.
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 23 september » Herman Hollerith patenteert zijn mechanische optelmachine.
      • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • De temperatuur op 30 mei 1912 lag tussen 5,5 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 8,7 uur zonneschijn (53%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
      • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
      • 26 mei » De Duitse voetbalbond verbiedt schoolvoetbal en de aanwezigheid van vrouwelijk publiek bij voetbalwedstrijden.
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 1 oktober » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Cerro Porteño.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    • De temperatuur op 7 april 1968 lag tussen -3,6 °C en 7,1 °C en was gemiddeld 2,0 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (33%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1968: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,7 miljoen inwoners.
      • 5 januari » Alexander Dubček wordt secretaris van de Communistische Partij van Tsjecho-Slowakije.
      • 4 april » Moord op Martin Luther King door de blanke sluipschutter James Earl Ray.
      • 27 juni » Vier leden van de Boerenpartij (Evert Jan Harmsen, Johan van de Brake, Wouter van Harselaar en Hubert Kronenburg) splitsen zich af en gaan in de Nederlandse Tweede Kamer verder als de Groep Harmsen.
      • 23 juli » Een Palestijns commando kaapt een Israëlisch vliegtuig; de onderhandelingen duren tot eind augustus en eindigen zonder bloedvergieten.
      • 1 oktober » Het Ikazia Ziekenhuis in Rotterdam wordt geopend.
      • 2 oktober » Bloedbad van Tlatelolco: het leger en de politie schieten op een menigte vreedzame demonstranten in Tlatelolco.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Larooij

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Larooij.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Larooij.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Larooij (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Sietse la Roi, "Stamboom la Roi (larooi, larooij)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-la-roi/I334.php : benaderd 7 februari 2026), "Libbe Larooij (1884-1968)".