Stamboom Kuiken/Kuijken » Peter James Bos (1990-1991)

Persoonlijke gegevens Peter James Bos 


Gezin van Peter James Bos

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Peter James Bos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Peter James Bos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Peter James Bos


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 augustus 1990 lag tussen 10,2 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,8 °C. Er was 6,6 mm neerslag gedurende 7,2 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 13 maart » In de Sovjet-Unie verwijdert het parlement artikel 6 uit de grondwet en kent het ruime bevoegdheden toe aan de president. De Communistische Partij verliest zo haar machtsmonopolie.
      • 28 april » In Six Flags Great America wordt de attractie Iron Wolf geopend.
      • 12 augustus » De Belg Thierry Boutsen wint de Grand Prix van Hongarije en behaalt zo zijn derde overwinning in de Formule 1.
      • 15 september » De Gouden Leeuw van het Filmfestival van Venetië gaat naar Rosencrantz & Guildenstern Are Dead van Tom Stoppard.
      • 25 november » Bij de eerste ronde van de Poolse presidentsverkiezingen haalt Lech Wałęsa met 39,9% de meeste stemmen. Tweede is Stan Tymiński met 23,23%. De eerste minister Tadeusz Mazowiecki is uitgeschakeld. Een tweede stemronde zal uitmaken wie president wordt.
      • 16 december » De eerste genetisch gemanipuleerde stier, stier Herman, komt ter wereld in Lelystad.
    • De temperatuur op 22 januari 1991 lag tussen 0,8 °C en 5,9 °C en was gemiddeld 3,5 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (13%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 28 maart » De presidenten van de zes republieken van Joegoslavië beginnen besprekingen over de toekomst van het land in een poging de aanzwellende crisis te bezweren.
      • 7 juli » Het Amerikaans voetbalelftal wint de eerste editie van de CONCACAF Gold Cup door in de finale Honduras na strafschoppen te verslaan.
      • 13 november » Zowel bij de woning van staatssecretaris Aad Kosto van Justitie in Grootschermer als in het Ministerie van Binnenlandse Zaken in Den Haag ontploft een bom. De schade is aanzienlijk, maar er vallen geen gewonden. De Revolutionaire Anti Racistische Actie (RARA) eist de verantwoordelijkheid op voor de aanslagen.
      • 6 december » Het beschadigde schilderij 'Who's Afraid of Red, Yellow and Blue' van Barnett Newman blijkt met een verfroller te zijn overgeschilderd door 'restaurator' Daniel Goldreyer.
      • 10 december » Tijdens de Europese Top in Maastricht komt na moeizame onderhandelingen toch een akkoord tot stand. Waaronder de invoering van de euro.
      • 31 december » De Sovjet-Unie wordt officieel opgeheven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bos (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Richard Kuiken, "Stamboom Kuiken/Kuijken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken/I17506.php : benaderd 27 januari 2026), "Peter James Bos (1990-1991)".