Stamboom Kuiken/Kuijken » Tjitske Kuiken (1916-2005)

Persoonlijke gegevens Tjitske Kuiken 


Gezin van Tjitske Kuiken

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Tjitske Kuiken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Tjitske Kuiken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Tjitske Kuiken

Douwe Kuiken
1883-1965

Tjitske Kuiken
1916-2005


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap Tjitske Kuiken



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 5 juli 1916 lag tussen 12,1 °C en 21,5 °C en was gemiddeld 15,5 °C. Er was 9,3 mm neerslag. Er was 4,8 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
      • 9 maart » Duitsland verklaart de oorlog aan Portugal.
      • 15 maart » Amerikaanse troepen vallen Mexico binnen in een poging revolutionair Pancho Villa te pakken te krijgen.
      • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
      • 19 september » De Luchthaven Schiphol wordt geopend als militaire vliegbasis.
      • 29 november » Hussein wordt uitgeroepen tot koning van de Arabieren
      • 1 december » De Franse priester en kluizenaar Charles de Foucauld (58) wordt bij een overval van leden van de Touareg in zijn hut in Tamanrasset in Algerije doodgeschoten.
    • De temperatuur op 12 oktober 2005 lag tussen 11,3 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 8,5 uur zonneschijn (78%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 30 januari » Sven Nys wordt wereldkampioen veldrijden in het Duitse St. Wendel.
      • 5 februari » In de provincie Groningen barst een discussie los over de veiligheid en gezondheidsrisico's van de oude smeerpijp die aan het begin van de 20e eeuw is aangelegd tussen de stad Groningen en Delfzijl. Er bestaan ernstige vermoedens dat de pijp, die sinds 1979 niet meer wordt gebruikt, lek is en dat daardoor kwik en andere giftige stoffen vrijkomen.
      • 2 april » Aaron Peirsol scherpt zijn eigen wereldrecord op de 100 meter rugslag aan tot 53,17 seconden.
      • 5 mei » In Epcot wordt de attractie Soarin' Over California geopend.
      • 1 september » In New Orleans wordt zanger-pianist Fats Domino als vermist opgegeven na orkaan Katrina.
      • 26 november » Maureen Groefsema wordt met haar 14 jaar de jongste Nederlands judokampioene ooit bij de senioren.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kuiken

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuiken.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuiken.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuiken (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Richard Kuiken, "Stamboom Kuiken/Kuijken", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken/I14825.php : benaderd 8 maart 2026), "Tjitske Kuiken (1916-2005)".