Stamboom Kuijper » Cornelis Leendertz Hogerwerf (1698-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Leendertz Hogerwerf 


Gezin van Cornelis Leendertz Hogerwerf


Notities over Cornelis Leendertz Hogerwerf

Er bestaat in het archief van Rotterdam een doopakte van een kind, Leendert, waarvan Neeltje Claes Broekhuijsen de moeder is, maar de vader is onbekend. De doopdatum is 13 september 1693 te Bleiswijk. Vaak werden buitenechtelijke kinderen genoemd naar de potentiele vader (om hem onder druk te zetten) of naar de grootouders van de moeder, in dit geval dus Leendert de Wit. Leendert is na het huwelijk van zijn moeder ook niet erkend door Leendert Hogerwerf, dus hoewel de voornamen overeenkomen zal hij wel niet de vader zijn geweest

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Leendertz Hogerwerf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Leendertz Hogerwerf

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Leendertz Hogerwerf


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://www.wouterclaes.nl/persoon.php?kaart=159437⟨=en

    Historische gebeurtenissen


    Over de familienaam Hogerwerf


    De publicatie Stamboom Kuijper is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kuijper, "Stamboom Kuijper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijper/I6730.php : benaderd 9 februari 2026), "Cornelis Leendertz Hogerwerf (1698-????)".