Neeltje Kleij , dochter van Maarten Claasz Kleij en Trijntje Leenderts van der Slot Zij trouwde met Jan de Bruijn , zoon van Jan Willemsen de Bruijn en Magdalena Jansen de Bruijn , op 18 februari 1770 in Hillegersberg, Zuid-Holland. Hij werd geboren in Hillegersberg, Zuid-Holland. Kinderen van Neeltje Kleij en Jan de Bruijn : Maarten de Bruijn (1774–1848)
De temperatuur op 15 december 1748 lag rond de 10,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: regen zeer betrokken. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Rob Kuijper, "Stamboom Kuijper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijper/I6698.php : benaderd 30 januari 2026), "Neeltje "Neeltie" Kleij (1748-????)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.