Stamboom Kuijper » Cornelis Janszoon van den Ende (-1792)

Persoonlijke gegevens Cornelis Janszoon van den Ende 


Gezin van Cornelis Janszoon van den Ende

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Janszoon van den Ende?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Janszoon van den Ende


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. http://home.kabelfoon.nl/~ajknop/david_de_molenaar.htm#III.b____DAVID_JANSZ._VAN_DEN_ENDE_(zn._van_II.a)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 januari 1792 lag rond de 0,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Typering van het weer: omtrent helder windstil. Bron: KNMI
    • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
    • In het jaar 1792: Bron: Wikipedia
      • 25 april » De Marseillaise, het Franse volkslied wordt gecomponeerd.
      • 10 augustus » Bestorming van de Tuilerieën, de woning van koning Lodewijk XVI in Parijs wordt bestormd door een woedende menigte. Het zou resulteren in de bloedigste dag van de Franse Revolutie en was de opmaat voor de Septembermoorden.
      • 6 november » Tijdens de Eerste Coalitieoorlog vindt de Slag bij Jemappes plaats.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van den Ende


    De publicatie Stamboom Kuijper is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kuijper, "Stamboom Kuijper", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kuijper/I4165.php : benaderd 9 februari 2026), "Cornelis Janszoon van den Ende (-1792)".