Zie ook : Gemeentearchief Rotterdam; Doop gereformeerd , index nummer 1307-515-183
Tijdstip: 17:00
(1) Hij is getrouwd met Neeltje Kool.
Toestemming voor het huwelijk is 7 augustus 1789 verkregen te Berkel en Rodenrijs.Bron 3
Zij zijn getrouwd op 23 augustus 1789 te Berkel en Rodenrijs.Bron 3 Ze zijn in de kerk getrouwd rond 1790 te Nieuwerkerk aan de IJssel.Kind(eren):
(2) Hij is getrouwd met Trijntje Kleij.
Zij zijn getrouwd op 1 januari 1809 te Overschie.Bron 4
Kind(eren):
Pieter is geboren in Berkel en aldaar op 18 december 1768 gedoopt in de Gereformeerde Kerk als zoon van Arij Hogerwerf en Lijsbeth van der Beek
Hij heeft zijn hele leven als arbeider gewerkt en heeft Berkel verlaten en zich gevestigd in Overschie en Nieuwerkerk aan de Ijssel
Hij trouwde in 1789 in Berkel met zijn eerste echtgenote, Neeltje Kool met wie hij drie kinderen kreeg. Dochter Maria overleed reeds na 2 jaar. Met zijn gezin trok hij naar Overschie, alwaar Neeltje Kool overleed in 1808.
Hij trouwde op 1 januari 1809 met de 13 jaar jongere Trijntje Klei, die eerder in 1808 weduwe was geworden en evenals Pieter twee dochters meenam in het huwelijk. Ze trouwden op resp 28 en 41 jarige leeftijd en kregen nog eens 5 kinderen en verhuisden naar diverse plaatsen, zoals Sluipwijk en Reeuwijk om uiteindelijk in Nieuwerkerk aan de Ijssel een eindbestemming te vinden.
Pieter stierf op 9 augustus 1851 op 82 jarige leeftijd. Zijn vrouw Trijntje volgde een jaar later.
grootouders
ouders
broers/zussen
kinderen
Pieter Hogerwerf | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(1) 1789 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Neeltje Kool | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
(2) 1809 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Trijntje Kleij | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
DTB Doopregister Gereformeerde kerk Berkel (http://www.gahetna.nl/collectie/archief/inventaris/gahetnascans/eadid/3.04.16.020/inventarisnr/4/level/file)
Overlijdensakte
Gemeentearchief Rotterdam; DTB Berkel en Rodenrijs Trouw gereformeerd , index nummer 1307-516t-204
Trouwregister