Stamboom mijn familie Kruit » Imke Keizer (1884-1905)

Persoonlijke gegevens Imke Keizer 

Bron 1

Gezin van Imke Keizer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Imke Keizer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Imke Keizer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Imke Keizer

Berend Keizer
1846-1928

Imke Keizer
1884-1905


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Anko Kooi - Kooi Web Site (Smart Match)

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 september 1884 lag rond de 13,4 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 86%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Oprichting van de Fabian Society.
      • 14 maart » Harald Hansen, Deens voetballer († 1927)
      • 29 mei » De Nationale Maatschappij van Buurtspoorwegen wordt opgericht.
      • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
      • 1 oktober » Oprichting van de Deense krant Politiken in Kopenhagen.
      • 15 oktober » Opening van de spoorlijn tussen Winterswijk en Neede.
    • De temperatuur op 15 november 1905 lag tussen -1,3 °C en 3,4 °C en was gemiddeld 1,5 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
    • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
      • 20 februari » Slag bij Mukden, een beslissende, grote veldslag in de Russisch-Japanse Oorlog, in Mantsjoerije.
      • 14 maart » Raymond Aron, Frans socioloog, politiek filosoof en journalist († 1983)
      • 17 augustus » Kabinet-Kuyper treedt af en wordt opgevolgd door Kabinet-De Meester.
      • 19 september » Oprichting van IK Start (Noors: Idrettsklubben Start), een Noorse voetbalvereniging uit Kristiansand.
      • 20 oktober » Oprichting van de Turkse voetbalclub Galatasaray SK.
      • 18 november » Prins Karel van Denemarken wordt koning Haakon VII van Noorwegen.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Keizer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Keizer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Keizer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Keizer (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I9894.php : benaderd 27 januari 2026), "Imke Keizer (1884-1905)".