Stamboom mijn familie Kruit » Henderika Vos (1910-)

Persoonlijke gegevens Henderika Vos 


Gezin van Henderika Vos

Zij is getrouwd met Douwe Kruit.

Zij zijn getrouwd op 21 mei 1932 te Gemeente Almelo, Overijssel, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Levenloos Kruit  1943-1943

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Henderika Vos?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Henderika Vos

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Henderika Vos

Roelof Vos
1884-????

Henderika Vos
1910-????

1932

Douwe Kruit
1909-1964


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 december 1910 lag tussen 0,9 °C en 3,6 °C en was gemiddeld 2,4 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
      • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
      • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
      • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
      • 20 september » Oprichting van de Portugese voetbalclub Club Sport Marítimo.
      • 20 oktober » De RMS Olympic wordt te water gelaten in Belfast, Ierland.
      • 30 november » Oprichting van de Chileense voetbalclub Audax Club Sportivo Italiano.
    • De temperatuur op 21 mei 1932 lag tussen 14,6 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 19,6 °C. Er was 8,7 uur zonneschijn (55%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
      • 26 januari » Ernest Lawrence vraagt octrooi aan op het cyclotron.
      • 4 februari » Japan bezet Harbin in China.
      • 5 februari » Benoeming van Guillaume Lemmens tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging van Roermond in Nederland.
      • 27 maart » Oprichting van de amateurvoetbalclub VV De Bataven.
      • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
      • 16 oktober » Opening van het Stade Armand Cesari in de Franse stad Bastia.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Vos

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vos.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vos.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vos (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I976.php : benaderd 11 januari 2026), "Henderika Vos (1910-)".