Stamboom mijn familie Kruit » Egberdina Alerink (Aaldering) (1866-????)

Persoonlijke gegevens Egberdina Alerink (Aaldering) 

Bron 1

Gezin van Egberdina Alerink (Aaldering)

(1) Zij is getrouwd met Fredrik Wolf.

Zij zijn getrouwd op 18 augustus 1885 te Uelsen, Duitsland, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Jan Hendrik Wolf  1887-????
  2. Hendrik Wolf  1889-????
  3. Janna Wolf  1891-1969 


(2) Zij is getrouwd met Albert Bekman.

Zij zijn getrouwd op 10 juli 1894 te Uelsen, Duitsland, zij was toen 28 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egberdina Alerink (Aaldering)?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Egberdina Alerink (Aaldering)

Egberdina Alerink (Aaldering)
1866-????

(1) 1885

Fredrik Wolf
1852-1893

Hendrik Wolf
1889-????
Janna Wolf
1891-1969
(2) 1894

Albert Bekman
1855-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Nederland, Huwelijksregister (Burgerlijke Stand), 1811-1940 - https://www.myheritage.nl/research/collection-10562/nederland-huwelijksregister-burgerlijke-stand-1811-1940?itemId=2868318&action=showRecord - Bernhard Aink & Janna WolfHuwelijk: 16 apr 1925 - Tubbergen, Overijssel, NetherlandsBruidegom: Bernhard Aink  Geboorte: Ongeveer 1899 - Veldhausen (D)  Leeftijd: 26  Beroep: Landbouwer  Vader: Jan Aink  Moeder: Gesina HandlögtenBruid: Janna Wolf  Geboorte: Ongeveer 1892 - Uelsen (D)  Leeftijd: 33  Vader: Fredrik Wolf  Moeder: Egberdine AlerinkBron:
    Collectie: Tubbergen 1811-1932
    Instelling: Historisch Centrum Overijssel
    Archief: 0123
    Register #: 12054
    Document #: 9
    Bronplaats: Tubbergen, Overijssel, Netherlands
    Brondatum: 1925-04-16
    Datum boekdeel: 1925-01-01

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 april 1866 lag rond de 15,0 °C. De winddruk was 5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 51%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • Van 10 februari 1866 tot 1 juni 1866 was er in Nederland het kabinet Fransen van de Putte met als eerste minister I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 1 juni 1866 tot 4 juni 1868 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Heemskerk met als eerste ministers Mr. J.P.J.A. graaf Van Zuijlen van Nijevelt (AR) en Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1866: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 27 januari » De opera Zaide van componist W.A. Mozart gaat in première in Frankfurt.
    • 26 maart » Carol I van Roemenië wordt verkozen tot domnitor (vorst) van Roemenië.
    • 15 april » Ontdekking van het decreet van Canopus.
    • 25 juli » Verheffing van het Bisdom Algiers tot aartsbisdom en oprichting van de bisdommen Oran en Constantine in Algerije.
    • 27 juli » De eerste telegraafkabel tussen Amerika en Europa is gelegd.
    • 23 augustus » Verdrag van Praag waarbij de Duitse Bond wordt ontbonden, en Sleeswijk-Holstein, Hannover, Hessen-Kassel, Nassau en Frankfurt door Pruisen worden geannexeerd.
  • De temperatuur op 10 juli 1894 lag rond de 16,5 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 28 juni » Lieven Gevaert richt in Mortsel een firma op van fotografische producten.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Alerink (Aaldering)


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I9311.php : benaderd 7 februari 2026), "Egberdina Alerink (Aaldering) (1866-????)".