Stamboom mijn familie Kruit » Jantje Sturing (1903-1983)

Persoonlijke gegevens Jantje Sturing 

Bron 1

Gezin van Jantje Sturing

Zij is getrouwd met Roelof Janssens.

Zij zijn getrouwd op 30 mei 1925 te Assen, Drenthe, Nederland, zij was toen 21 jaar oud.

Echtgeno(o)t(e) of partner: Jantje Janssens (geboren Sturing)

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Sturing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Sturing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Sturing

Jan Sturing
1870-1921

Jantje Sturing
1903-1983

1925

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. - Peter Wiersema - Wiersema Web Site (Smart Match)
      - Online Begraafplaatsen - Nederlandse Begraafplaatsen - https://www.myheritage.nl/research/collection-10135/online-begraafplaatsen-nederlandse-begraafplaatsen?s=173858161&itemId=457911&groupId=78f2b989fb33152a62f93a825cf275dd&action=showRecord&indId=individual-173858161-11009173 -

      Jantje Sturing
      Geboorte: 22 jun 1903
      Overlijden: 15 mei 1983 - Netherlands
      Leeftijd: 79
      Begraven met
      Naam; Leeftijd
      Jantje Sturing; 79
      Roelof Janssens; 87


      - FamilySearch Stamboom - https://www.myheritage.nl/research/collection-40001/familysearch-stamboom?s=173858161&itemId=872024658&action=showRecord&indId=individual-173858161-11009173 -

      Jantje Janssens (geboren Sturing)
      Geboortenaam: Jantje Sturing
      Geslacht: Vrouw
      Geboorte: 22 jun 1903 - Assen, Drenthe, Nederland
      Huwelijk: 11 nov 1925 - Assen, Drenthe, Nederland
      Overlijden: 15 mei 1983 - Assen, Drenthe, Nederland
      Ouders: Jan Sturing, Hendrikje Sturing (geboren Schans)
      Echtgenoot: Roelof Janssens
      Zoon: Hendrik Jan Janssens
      Broers/zusters: Bet Sturing, Grietje Schoon (geboren Sturing), Hendrik Sturing


      - Geni World Family Tree

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 juni 1903 lag tussen 3,6 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 11,1 °C. Er was 9,3 uur zonneschijn (56%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 18 januari » Guglielmo Marconi brengt een radioverbinding tot stand tussen de Verenigde Staten en Engeland. Het was een bericht in morse van president Theodore Roosevelt aan de Engelse koning Edward VII.
      • 11 juni » De moord op koning Alexander Obrenović en koningin Draga Mašin van Servië maakt een einde aan de dynastie van het Huis Obrenović.
      • 1 oktober » Oprichting van de Duitse voetbalclub SV Babelsberg 03.
      • 3 oktober » In Rotterdam worden de eerste twee droogdokken in gebruik genomen.
      • 31 oktober » Opening van Hampden Park, een voetbalstadion in de Schotse hoofdstad Glasgow.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • De temperatuur op 30 mei 1925 lag tussen 9,2 °C en 17,7 °C en was gemiddeld 12,9 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 3,3 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 14 maart » John Jacobs, Engels golfspeler († 2017)
      • 21 mei » Heiligverklaring en uitroeping tot kerkleraar van Petrus Canisius, Nederlands theoloog.
      • 30 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalbond ("Federación Ecuatoriana de Fútbol").
      • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
      • 21 augustus » De Nederlandse voetbalclub FC Emmen wordt opgericht.
      • 15 oktober » Oprichting van de Deense voetbalclub Hvidovre IF.
    • De temperatuur op 15 mei 1983 lag tussen 5,6 °C en 16,1 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 0,2 uur. Er was 3,8 uur zonneschijn (24%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 5 juni » In Valdivia wordt de Chileense voetbalclub Deportes Valdivia opgericht.
      • 23 augustus » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland evenaart bij de Europese kampioenschappen in Rome zijn eigen Europees record op de 100 meter vlinderslag: 54,00.
      • 19 oktober » Benoeming van Henny Bomers tot bisschop-coadjutor met recht van opvolging en van Joseph Lescrauwaet tot hulpbisschop van Haarlem.
      • 24 november » In Arnhem wordt Loesje opgericht.
      • 3 december » Kardinaal Johannes Willebrands wordt als aartsbisschop van Utrecht opgevolgd door zijn coadjutor Adrianus Simonis.
      • 14 december » Dichteres Vasalis krijgt in Muiden de P.C. Hooftprijs uitgereikt uit handen van minister Elco Brinkman van Cultuur.
    • De temperatuur op 20 mei 1983 lag tussen 7,1 °C en 17,0 °C en was gemiddeld 11,7 °C. Er was 9,1 mm neerslag gedurende 6,5 uur. Er was 6,1 uur zonneschijn (38%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
      • 1 maart » De cent wordt afgeschaft in Nederland. Het muntje wordt amper gebruikt en is te duur: 1 cent maken kost 3 cent.
      • 30 mei » Het regeringsleger van Mozambique schiet voor de kust bij Maputo een onbemand Zuid-Afrikaans spionagevliegtuig neer.
      • 10 september » Kjell-Erik Ståhl wint de vierde editie van de marathon van Antwerpen in een tijd van 2:13.48. Bij de vrouwen triomfeert Magda Ilands (2:37.51).
      • 23 september » Gerrie Coetzee uit Zuid-Afrika wordt de eerste Afrikaanse zwaargewicht bokskampioen in de geschiedenis wanneer hij verdedigend kampioen Michael Dokes verslaat.
      • 2 oktober » In Brighton kiest de Labour Party Neil Kinnock tot leider en Roy Hattersley tot diens plaatsvervanger bij de socialistische partij.
      • 16 november » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het EK voetbal 1984 door directe concurrent Spanje in Rotterdam met 2-1 te verslaan. Peter Houtman en Ruud Gullit scoren voor Oranje.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Sturing

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Sturing.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Sturing.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Sturing (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I8179.php : benaderd 17 maart 2026), "Jantje Sturing (1903-1983)".