Stamboom mijn familie Kruit » Berend (Bé) Wolf (1927-2002)

Persoonlijke gegevens Berend (Bé) Wolf 

Bron 1

Gezin van Berend (Bé) Wolf

Hij is getrouwd met Ida Kruid.

Zij zijn getrouwd op 20 september 1956, hij was toen 29 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Berend (Bé) Wolf?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen


  1. - Rob Biezenaar - Biezenaar Web Site (Smart Match)
    - Nederlandse Begrafenisrecords - http://www.myheritage.nl/research/collection-10335/nederlandse-begrafenisrecords?s=173858161&itemId=477368-&action=showRecord&indId=individual-173858161-11006912 -

    Berend Wolf
    Geboorte: 9 apr 1927 - Gasselternijveen, Netherlands
    Overlijden: 10 dec 2002 - Assen, Netherlands
    Begrafenis: Gasselternijveen, AA en Hunze, Drenthe, Netherlands
    Leeftijd: 75
    Begraafplaats:
    Land: Netherlands
    Staat: Drenthe
    Stad: AA en Hunze
    Naam: Gasselternijveen


Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 april 1927 lag tussen 1,6 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 6,5 °C. Er was 1,1 mm neerslag. Er was 2,8 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1927: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,5 miljoen inwoners.
    • 20 mei » Saoedi-Arabië wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
    • 26 mei » De Ford Motor Company staakt de productie van de T-Ford.
    • 1 juni » Een hevige tornado richt grote verwoestingen aan in de Achterhoek.
    • 13 juni » Op Fifth Avenue wordt een ticker-tape parade gehouden ter ere van Charles Lindbergh die enkele weken eerder de eerste non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan had uitgevoerd.
    • 12 november » Leon Trotski wordt uit de communistische partij van de Sovjet-Unie gezet. Stalin is nu feitelijk alleenheerser.
    • 14 december » Irak wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
  • De temperatuur op 10 december 2002 lag tussen -8,7 °C en -3,1 °C en was gemiddeld -6,5 °C. Er was 6,5 uur zonneschijn (83%). Het was vrijwel onbewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van maandag 3 augustus 1998 tot maandag 22 juli 2002 was er in Nederland het kabinet Kok II met als eerste minister W. Kok (PvdA).
  • Van maandag 22 juli 2002 tot dinsdag 27 mei 2003 was er in Nederland het kabinet Balkenende I met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2002: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Officiële ingebruikneming van de euro in Europese Economische en Monetaire Unie als wettig betaalmiddel samen met Andorra, Monaco, San Marino en het Vaticaanstad.
    • 1 april » Nederland legaliseert euthanasie.
    • 11 april » Mislukte staatsgreep in Venezuela.
    • 24 mei » Thomas Rupprath scherpt in Warendorf het Europees record op de 100 meter vlinderslag aan tot 51,88.
    • 31 mei » In de openingswedstrijd van het WK voetbal verliest titelverdediger Frankrijk in Seoel met 1-0 van debutant Senegal door een treffer van Papa Bouba Diop.
    • 28 oktober » Tucson, Arizona: Golfoorlogveteraan Robert Flores keert terug naar de verpleegkundeopleiding waar hij nooit zijn diploma haalde als student. Hij schiet drie leraren dood, en daarna zichzelf.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1925 » David Huffman, Amerikaans informaticus († 1999)
  • 1926 » Herman Van Elsen, Belgisch politicus († 2013)
  • 1926 » Hugh Hefner, Amerikaans tijdschrift-uitgever († 2017)
  • 1927 » Enny Denita, Belgisch danseres en -zangeres
  • 1927 » John Cripps, Brits-Australisch horticulturist die de Pink Lady ontwikkelde
  • 1928 » Tom Lehrer, Amerikaans singer-songwriter/pianist/wiskundige

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Wolf

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolf.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolf.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolf (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I6130.php : benaderd 23 februari 2026), "Berend (Bé) Wolf (1927-2002)".