Stamboom mijn familie Kruit » Trijntje (Trien) Kruit (1920-1990)

Persoonlijke gegevens Trijntje (Trien) Kruit 

Bron 1

Gezin van Trijntje (Trien) Kruit

Zij is getrouwd met Hans Hermann Behrens.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Trijntje (Trien) Kruit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Trijntje (Trien) Kruit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Trijntje (Trien) Kruit

Klaas KRUIT
1873-1946
Willem Kruit
1900-1965

Trijntje (Trien) Kruit
1920-1990



    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Fedde Kruit - kruit Web Site (Smart Match)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 8 juli 1920 lag tussen 12,2 °C en 20,2 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 4,4 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
      • 20 april » Oprichting van de Poolse voetbalclub Ruch Chorzów.
      • 1 augustus » Frankrijk roept het mandaatgebied Libanon uit.
      • 14 augustus » In Antwerpen wordt de zevende editie van de Olympische Zomerspelen geopend.
      • 15 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub Empoli FC.
      • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
      • 7 oktober » Het Ir. D.F. Woudagemaal te Lemmer wordt in gebruik genomen.
    • De temperatuur op 30 mei 1990 lag tussen 5,5 °C en 22,3 °C en was gemiddeld 15,1 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (67%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 29 mei » Boris Jeltsin wordt verkozen tot president van de zich soeverein verklaarde Russische Republiek.
      • 5 juni » In het zuiden van de Sovjetrepubliek Kirgizië vallen elf doden en 210 gewonden bij botsingen tussen Kirgiezen en Oezbeken.
      • 21 juni » In Iran laten 35.000 mensen het leven bij een aardbeving met een kracht van 7,7 op de schaal van Richter. De beving treft onder meer de gebieden Gilan en Zanjan. Een half miljoen mensen raakt dakloos en er vallen meer dan 100.000 gewonden.
      • 21 juli » In Berlijn vindt de opvoering plaats van The Wall, naar de gelijknamige lp van Pink Floyd. Zo'n 200.000 toeschouwers maken op de Potsdamer Platz de symbolische heropbouw en afbraak van de Berlijnse Muur mee.
      • 7 september » De Tijd verschijnt voor de laatste keer als (opinie)weekblad.
      • 2 december » Voor het eerst gaat een journalist de ruimte in. De Japanner Toyohiro Akiyama is de eerste betalende passagier aan boord van een ruimteschip. Zijn werkgever, de Tokyo Broadcasting System betaalde de kosten voor een ruimtereis met de Sovjet-Russische Sojoez TM-11.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 1986 » Perry Ellis (46), Amerikaans couturier
    • 1989 » Claude Pepper (88), Amerikaans politicus
    • 1992 » Karl Carstens (77), West-Duits bondspresident
    • 1993 » Henry Heerup (85), Deens kunstschilder
    • 1993 » Lien Gisolf (82), Nederlands atlete
    • 1993 » Sun Ra (79), Amerikaans jazzmusicus

    Over de familienaam Kruit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruit (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I6103.php : benaderd 15 januari 2026), "Trijntje (Trien) Kruit (1920-1990)".