Stamboom mijn familie Kruit » Roelfje Kruit (1888-1978)

Persoonlijke gegevens Roelfje Kruit 

Bron 1

Gezin van Roelfje Kruit

Zij is getrouwd met Wolter Timmer.

Zij zijn getrouwd op 16 augustus 1913 te Borger, Nederland, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. x Timmer  1913-1913
  2. Henderkien Timmer  1916-1918
  3. Jan Timmer  1917-1918
  4. Hendrik Timmer  1924-1924

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Roelfje Kruit?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Roelfje Kruit

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Roelfje Kruit

Geert Kruit
1826-1910
Jan Kruit
1860-1934

Roelfje Kruit
1888-1978

1913

Wolter Timmer
1891-1969

x Timmer
1913-1913
Jan Timmer
1917-1918

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. - Jan Roelf van Essen - van Essen Web Site (Smart Match)
      - Nederlandse Begrafenisrecords - http://www.myheritage.nl/research/collection-10335/nederlandse-begrafenisrecords?s=173858161&itemId=981798-&action=showRecord&indId=individual-173858161-11006266 -

      Roelfje Kruit
      Geboorte: 26 mei 1888
      Overlijden: 17 jun 1978
      Begrafenis: Nieuw-Buinen oud, Borger-Odoorn, Drenthe, Netherlands
      Leeftijd: 90
      Begraafplaats:
      Land: Netherlands
      Staat: Drenthe
      Stad: Borger-Odoorn
      Naam: Nieuw-Buinen oud


      - FamilySearch Stamboom - http://www.myheritage.nl/research/collection-40001/familysearch-stamboom?s=173858161&itemId=609144341&action=showRecord&indId=individual-173858161-11006266 -

      Roelfje Kruit
      Geslacht: Vrouw
      Geboorte: 28 mei 1888 - Gasselte, Drenthe, Netherlands
      Huwelijk: Echtgeno(o)t(e) of partner: Wolter Timmer - 16 aug 1913 - Borger, Drenthe, Netherlands
      Er schijnt een probleem te zijn met de verwanten van deze persoon. Bekijk deze persoon op FamilySearch om deze informatie te bekijken.


    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 28 mei 1888 lag rond de 11,2 °C. De winddruk was 17 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 april » Opening van het Concertgebouw in Amsterdam met een inwijdingsconcert waaraan 120 muzikanten en een koor van 500 personen deelnamen.
      • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
      • 13 mei » Brazilië schaft de slavernij af.
      • 7 september » Eerste gebruik van de couveuse bij een menselijke baby, Edith Eleanor McLean
      • 8 september » In Engeland vinden de eerste zes wedstrijden ooit plaats van de Football League.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    • De temperatuur op 16 augustus 1913 lag tussen 10,5 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
      • 28 mei » Drie Fransen bereiken met een ballon als eersten een hoogte van meer dan 10.000 meter.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 28 augustus » Koningin Wilhelmina opent het Vredespaleis in Den Haag.
      • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
      • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • De temperatuur op 17 juni 1978 lag tussen 11,3 °C en 23,9 °C en was gemiddeld 16,8 °C. Er was 11,1 uur zonneschijn (66%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 19 december 1977 tot vrijdag 11 september 1981 was er in Nederland het kabinet Van Agt I met als eerste minister Mr. A.A.M. van Agt (CDA/KVP).
    • In het jaar 1978: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,9 miljoen inwoners.
      • 15 februari » Bokser Rudi Koopmans verliest in Ahoy' het duel om de Europese titel in het halfzwaargewicht van de Italiaan Aldo Travesaro.
      • 26 februari » De Nederlandse schaatsster Lenie van der Hoorn-Langelaan vestigt het werelduurrecord op de schaats in Amsterdam: in één uur tijd schaatst ze 31212,59 m.
      • 20 mei » Het Nederlands voetbalelftal sluit de voorbereiding op het WK voetbal 1978 in Argentinië af met een 1-0 zege in en op Oostenrijk. Arie Haan maakt het enige doelpunt. PSV'er Jan Poortvliet maakt zijn debuut voor Oranje
      • 15 juni » De Sojoez 29 wordt gelanceerd.
      • 25 juni » De eerste uitzending van het radioprogramma Vroege Vogels.
      • 6 november » Tanzania geeft voor het eerst openlijk toe dat het een einde wil maken aan het bewind van president Idi Amin van Oeganda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kruit

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kruit.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kruit.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kruit (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I5551.php : benaderd 6 februari 2026), "Roelfje Kruit (1888-1978)".