Stamboom mijn familie Kruit » Annechien Venema (1898-1990)

Persoonlijke gegevens Annechien Venema 

Bron 1

Gezin van Annechien Venema

Zij is getrouwd met Abraham de Vries.

Zij zijn getrouwd op 20 januari 1917 te Wildervank, Groningen, Nederland, zij was toen 19 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Kornelis de Vries  1917-1987
  2. Jan de Vries  1919-1919
  3. Harmientje de Vries  1923-1936
  4. Sietska de Vries  1924-1924
  5. Simon de Vries  1927-1928
  6. Sietske de Vries  1929-1929
  7. Jakob de Vries  1930-1998

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Annechien Venema?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Annechien Venema

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Annechien Venema


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. - Jelke Smid - Mennie Web Site (Smart Match)
      - FamilySearch Stamboom - http://www.myheritage.nl/research/collection-40001/familysearch-stamboom?s=173858161&itemId=484227121&action=showRecord&indId=individual-173858161-11004510 -

      Annechien Venema
      Geboortenaam: Annechien Venema
      Geslacht: Vrouw
      Geboorte: 3 jan 1898 - Wildervank, Groningen, Netherlands
      Huwelijk: Echtgeno(o)t(e) of partner: Abraham de Vries - 20 jan 1917 - Wildervank, Groningen, Netherlands
      Overlijden: 14 sep 1990 - Veendam, Groningen, Netherlands
      Ouders: Harm Venema, Elizabeth Sizedina Drenth
      Echtgenoot: Abraham de Vries
      Kinderen: Harmientje de Vries, Sietska de Vries, Kornelis de Vries, Elisabeth Jantje de Vries, Simon de Vries, Sietske de Vries, Jakob de Vries, Jan de Vries
      Broers/zusters: Teekelina Venema, Reinko Venema, Jacob Venema, Trijntje Venema


      - FamilySearch Stamboom - http://www.myheritage.nl/research/collection-40001/familysearch-stamboom?s=173858161&itemId=484227121&action=showRecord&indId=individual-173858161-11004510 -

      Annechien Vries (geboren Venema)
      Geboortenaam: Annechien Venema
      Geslacht: Vrouw
      Geboorte: 3 jan 1898 - Wildervank, Groningen, Netherlands
      Huwelijk: 20 jan 1917 - Wildervank, Groningen, Netherlands
      Overlijden: 14 sep 1990 - Veendam, Groningen, Netherlands
      Ouders: Harm Venema, Elizabeth Sizedina Venema (geboren Drenth)
      Echtgenoot: Abraham de Vries
      Kinderen: Harmientje de Vries, Sietska de Vries, Kornelis de Vries, Elisabeth Jantje de Vries, Simon de Vries, Sietske de Vries, Jakob de Vries, Jan de Vries
      Broers/zusters: Teekelina Venema, Reinko Venema, Jacob Venema, Trijntje Venema


    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 3 januari 1898 lag rond de -0,2 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
    • In het jaar 1898: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 1 mei » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Thun.
      • 30 mei » Ontdekking van krypton door Morris Travers.
      • 7 juni » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub FC Petržalka 1898 als Pozsonyi Torna Egyesület.
      • 14 juni » Thomas Edison dient een stapeltje octrooiaanvragen in voor de droogkast, de fonograaf en de mixer.
      • 25 oktober » Johanna ter Meulen en suikerraffinadeur Willem Spakler richten in Amsterdam de filantropische Woningmaatschappij Oud-Amsterdam NV op.
      • 10 december » In Parijs wordt een verdrag getekend waarmee officieel een einde komt aan de oorlog tussen Spanje en de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 20 januari 1917 lag tussen -7,4 °C en -4,0 °C en was gemiddeld -5,0 °C. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
      • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
      • 30 april » Bij een vergissingsbombardement op Zierikzee komen drie personen om het leven. Een Brits vliegtuig had verkeerd genavigeerd en was in de veronderstelling boven België te vliegen.
      • 13 mei » Drie kinderen zeggen de Heilige Maagd Maria (Onze-Lieve-Vrouw van Fátima) gezien te hebben boven een boom in Cova da Irianear nabij Fatima in Portugal.
      • 4 juni » De eerste Pulitzerprijs wordt uitgereikt.
      • 4 augustus » Fransman Lucien Lévy vraagt patent aan voor een heterodyne ontvanger.
      • 26 december » De Slag om Jeruzalem is afgelopen. De Eerste Wereldoorlog in en rond Jeruzalem is afgelopen. De Britten winnen de slag.
    • De temperatuur op 14 september 1990 lag tussen 5,4 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 13,2 °C. Er was 9,0 uur zonneschijn (70%). Het was licht bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 1 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1990: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,9 miljoen inwoners.
      • 10 juni » Op een begraafplaats in Oost-Jeruzalem schenden vandalen een zeventigtal joodse graven.
      • 1 juli » Oprichting van voetbalclub FC Zwolle als voortzetting van PEC, PEC Zwolle en PEC Zwolle'82.
      • 6 juli » Na wekenlang protest treedt Petar Mladenov, de president van Bulgarije, af.
      • 10 augustus » De Iraakse president Saddam Hoessein doet een oproep tot een heilige oorlog (Jihad) om het graf van Mohammed en Mekka uit handen van het Westen te houden.
      • 31 augustus » Javier Pérez de Cuéllar, de secretaris-generaal van de VN, en Tariq Aziz, de Iraakse minister van Buitenlandse Zaken, starten in Amman gesprekken over de Golfoorlog.
      • 25 september » Golfoorlog - Het embargo tegen Irak wordt door de Verenigde Naties tot het luchtruim uitgebreid. De Russische overheid sluit VN-geweld tegen Irak niet uit.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Venema

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Venema.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Venema.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Venema (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I3948.php : benaderd 25 januari 2026), "Annechien Venema (1898-1990)".