Stamboom mijn familie Kruit » Harm Blaak (1888-1889)

Persoonlijke gegevens Harm Blaak 

Bron 1

Gezin van Harm Blaak

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm Blaak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm Blaak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm Blaak


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. - Nederland, overledenen en begrafenissen, 1668 - 1945 - http://www.myheritage.nl/research/collection-30066/nederland-overledenen-en-begrafenissen-1668-1945?s=173858161&itemId=26329-&action=showRecord&indId=individual-173858161-11002351 -

      Harm Blaak
      Geslacht: Man
      Geboorte: 1888 - Wildervank
      Burgerlijke staat: Single
      Overlijden: 20 jan 1889 - Wildervank, Groningen, Netherlands
      Vader: Jacob Blaak
      Moeder: Albertje Schuur
      Indexeren Project (Batch) Nummer: B06764-4
      Oorsprong systeem: Netherlands-EASy
      GS film nummer: 444629


      - FamilySearch Stamboom - http://www.myheritage.nl/research/collection-40001/familysearch-stamboom?s=173858161&itemId=778517899&action=showRecord&indId=individual-173858161-11002351 -

      Harm Blaak
      Geslacht: Man
      Geboorte: 24 dec 1888 - Wildervank, Groningen, Netherlands
      Overlijden: 20 jan 1889 - Wildervank, Groningen, Netherlands
      Ouders: Jacob Harms Blaak, Albertje Blaak (geboren Schuur)
      Broers/zusters: Anna Maria Blaak, Jantje Forsten (geboren Blaak), Jantiena Roelina Blaak, Elisabeth Blaak, Harm Blaak
      Deze persoon schijnt dubbele verwanten te hebben. Bekijk het op FamilySearch om alle informatie te bekijken.
        Aanvullende informatie:

      DiedBeforeEight: true


    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 december 1888 lag rond de 6,8 °C. Er was 6 mm neerslag. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 94%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1888: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 maart » Onder veenarbeiders in Appelscha breekt een grote staking uit; begin van de georganiseerde stakingen in Nederland.
      • 1 april » In Rotterdam wordt voetbalclub Sparta opgericht.
      • 11 mei » Verheffing van de Missio sui iuris Belgisch Congo tot Apostolisch vicariaat Léopoldville.
      • 15 juni » De regeerperiode van de Duitse keizer Wilhelm II begint.
      • 9 december » Herman Hollerith installeert zijn rekenmachine bij het Amerikaanse War Department.
      • 23 december » Vincent van Gogh snijdt een deel van zijn oor af.
    • De temperatuur op 20 januari 1889 lag rond de 6,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 73%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 4 maart » Benjamin Harrison wordt beëdigd als 23e president van de Verenigde Staten
      • 31 maart » De Eiffeltoren wordt ingehuldigd.
      • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
      • 14 juli » Stichting van de Tweede Internationale in Parijs.
      • 15 oktober » Opening van het Centraal Station te Amsterdam, gebouwd naar een ontwerp van Pierre Cuypers.
      • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Blaak

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blaak.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blaak.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blaak (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I1923.php : benaderd 29 januari 2026), "Harm Blaak (1888-1889)".