Stamboom mijn familie Kruit » Hendrik Blaak (1902-1984)

Persoonlijke gegevens Hendrik Blaak 

Bron 1

Gezin van Hendrik Blaak

Hij is getrouwd met Johanna Jannetje Verhulst.

Zij zijn getrouwd op 16 november 1938 te Rotterdam, hij was toen 36 jaar oud.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrik Blaak?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrik Blaak

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrik Blaak

Annigje Kuik
1836-1919
Jelke Blaak
1868-1960

Hendrik Blaak
1902-1984

1938

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen


    1. - FamilySearch Stamboom - http://www.myheritage.nl/research/collection-40001/familysearch-stamboom?s=173858161&itemId=890976192&action=showRecord&indId=individual-173858161-11001518 -

      Hendrik Blaak
      Geslacht: Man
      Geboorte: 20 sep 1902 - Valthermond, dr, neth
      Ouders: Stientje Blaak (geboren Gringhuis), Jelke Blaak
      Broers/zusters: Henderika Blaak, Stientje Wind (geboren Blaak), Aaltje Blaak, Annegien Dik (geboren Blaak), Cornelis Blaak, Jelke Blaak, Cornelia van der Woude (geboren Blaak), Hendrik Blaak
      Deze persoon schijnt dubbele verwanten te hebben. Bekijk het op FamilySearch om alle informatie te bekijken.


      - FamilySearch Stamboom - http://www.myheritage.nl/research/collection-40001/familysearch-stamboom?s=173858161&itemId=604370294&action=showRecord&indId=individual-173858161-11001518 -

      Hendrik Blaak
      Geslacht: Man
      Huwelijk: Echtgeno(o)t(e) of partner: Johanna Verhulst - 16 nov 1938 - Rotterdam, z.h., neth
      Ouders: Jelke Blaak, Stientje Blaak (geboren Gringhuis)
      Echtgenote: Johanna Blaak (geboren Verhulst)
      Broers/zusters: Annegien Dik (geboren Blaak), Stientje Wind (geboren Blaak), Henderika Blaak, Aaltje Blaak, Hendrik Blaak, Cornelia van der Woude (geboren Blaak), Cornelis Blaak, Jelke Blaak
      Deze persoon schijnt dubbele verwanten te hebben. Bekijk het op FamilySearch om alle informatie te bekijken.


    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 20 september 1902 lag tussen 4,3 °C en 15,9 °C en was gemiddeld 9,7 °C. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
      • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
      • 13 maart » Voor het eerst wordt een weg met asfalt bestreken, in Monte Carlo. Uitvinder van dat asfalt is de Zwitserse dokter Ernest Guglielminetti.
      • 19 april » De pogrom van Chisinau.
      • 9 augustus » Eduard VII wordt gekroond als koning van het Verenigd Koninkrijk van Groot-Brittannië en Ierland.
      • 18 augustus » Oprichting van de Oostenrijkse omnisportvereniging Grazer AK.
      • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
    • De temperatuur op 16 november 1938 lag tussen 5,3 °C en 11,2 °C en was gemiddeld 8,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 7 februari » België - Oprichting van twee cultuurraden: een Nederlandstalige en een Franstalige.
      • 16 april » Groot-Brittannië erkent de Italiaanse annexatie van Abessinië.
      • 26 mei » Adolf Hitler legt in Wolfsburg de eerste steen voor de fabriek van de "Kraft durch Freude"-wagen, het huidige Volkswagen.
      • 11 juni » België wordt opgeschud door de aardbeving bij Zulzeke met een sterkte van 5,6 op de schaal van Richter.
      • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
      • 27 september » Het passagiersschip Queen Elisabeth wordt te water gelaten en gedoopt door Koningin-gemalin Elisabeth. Het schip speelt een belangrijke rol in WO II als snel troepenschip.
    • De temperatuur op 23 februari 1984 lag tussen -1,1 °C en 1,4 °C en was gemiddeld 0,2 °C. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1984: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 14,4 miljoen inwoners.
      • 14 april » Doe Maar geeft afscheidsconcert in Maaspoort Sports & Events te 's-Hertogenbosch.
      • 28 mei » In Amsterdam wint de Nederlandse bokser Alex Blanchard de Europese titel in het halfzwaargewicht door de regerend kampioen, de Fransman Richard Caramanolis, te verslaan.
      • 3 juni » Een Brits vliegtuig stort neer tijdens een luchtvaartshow bij Aschaffenburg in Beieren. De schietstoel, waarmee de piloot zich redt, slaat neer in het publiek en doodt een 40-jarige man.
      • 27 juni » Joop van Tijn en Max van Weezel, redacteuren van het opinieweekblad Vrij Nederland, ontvangen de Anne Vondelingprijs 1983 gekregen voor hun artikelen over de Nederlandse politiek in het algemeen en voor de door hen geschreven bijlage 'De Voorlichter' in het bijzonder.
      • 8 december » Ondertekening te Togo van de derde Overeenkomst (Lomé III) tussen de Europese Gemeenschap en 66 landen in Afrika, het Caraïbisch gebied en de Stille Oceaan (ACS).
      • 10 december » Desmond Tutu krijgt de Nobelprijs voor de Vrede.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Blaak

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Blaak.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Blaak.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Blaak (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I1265.php : benaderd 24 januari 2026), "Hendrik Blaak (1902-1984)".