Stamboom mijn familie Kruit » Albert Huizing (1882-1973)

Persoonlijke gegevens Albert Huizing 

Bron 1

Gezin van Albert Huizing

Hij is getrouwd met Martentje Oldenburger.

Zij zijn getrouwd op 3 juli 1903 te Odoorn (NL), hij was toen 20 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Klaas Huizing  1904- 
  2. Alke Huizing  1909-1967 
  3. Harm Huizing  1911-1973 
  4. Berend Huizing  1914-1991 
  5. Grietje Huizing  1916-1999 
  6. Jan Huizing  1918-1920
  7. Jan Huizing  1920-< 1999 
  8. (Niet openbaar)
  9. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Albert Huizing?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Albert Huizing

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Albert Huizing


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. gestopt gestopt - Klein Web Site (Smart Match)

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 7 november 1882 lag rond de 11,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 14 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 90%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
    • In het jaar 1882: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Robert Koch maakt zijn ontdekking wereldkundig: de bacterie die tuberculose veroorzaakt.
      • 9 mei » Introductie van de verbeterde stethoscoop van William Ford.
      • 5 juni » Musée Grévin Parijs opent haar deuren.
      • 4 september » Thomas Edison schakelt 's werelds eerste elektriciteitsvoorziening in, waarmee hij 59 klanten rond zijn Pearl Street Station in Lower Manhattan van 110 Volt gelijkstroom voorziet.
      • 17 september » Oprichting van de Nederlandsche Schaatsenrijders Bond.
    • De temperatuur op 3 juli 1903 lag tussen 12,4 °C en 20,7 °C en was gemiddeld 16,7 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (42%). Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
    • In het jaar 1903: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,3 miljoen inwoners.
      • 11 maart » België - Priester Adolf Daens houdt in het Parlement een toespraak tegen de Katholieke partij.
      • 3 mei » Oprichting van de Nederlandse voetbalclub Heracles Almelo
      • 30 augustus » Oprichting van de "Harley-Davidson Motor Company".
      • 7 oktober » Een Frans vissersschip uit Boulogne strandt bij Hoek van Holland, 13 doden.
      • 31 oktober » Eerste opvoering van Rose Bernd van Gerhart Hauptmann.
      • 2 november » Andrew Carnegie ondertekent in New York de stichtingsakte van de Carnegie Stichting.
    • De temperatuur op 15 januari 1973 lag tussen 3,7 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 5,7 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 2,7 uur zonneschijn (33%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 20 juli 1972 tot vrijdag 11 mei 1973 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel II met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1973: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,4 miljoen inwoners.
      • 27 januari » Akkoorden van Parijs, die het einde van de Vietnamoorlog aankondigden.
      • 2 april » Het Veronica schip loopt, door storm, vast op het strand van Scheveningen.
      • 14 april » Slade geeft een concert in Ahoy in Rotterdam.
      • 2 juni » Koningin Juliana opent het Van Gogh Museum in Amsterdam.
      • 20 oktober » Koningin Elizabeth II opent het Sydney Opera House.
      • 14 november » De Engelse prinses Anne trouwt met beroepsofficier Mark Phillips.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Huizing

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Huizing.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Huizing.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Huizing (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Rob Kruit, "Stamboom mijn familie Kruit", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kruit/I1220.php : benaderd 3 februari 2026), "Albert Huizing (1882-1973)".