Stamboom Kröner » Alida Dubbeldeman (1889-1976)

Persoonlijke gegevens Alida Dubbeldeman 

Bron 1

Gezin van Alida Dubbeldeman

Zij is getrouwd met Marinus Lensveldt.

Zij zijn getrouwd op 20 november 1912 te Leiden, Nederland, zij was toen 23 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Marinus Lensveldt  1920-1994
  2. Pieter Lensveldt  1925-2004

Het echtpaar is gescheiden.


Notities over Alida Dubbeldeman

Van mei 1944 tot 6 juni 1944 gegijzeldin het "Oranjehotel" door de Duitse bezetting voor acties van haar broer Machiel en daarna naar Ravensbrück getra

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alida Dubbeldeman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alida Dubbeldeman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alida Dubbeldeman


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. van de Reep Web Site, Janet van de Reep, Alida Gerritsdr. Lensvelt (born Dubbeldeman), 21 oktober 2016
      Toegevoegd door een Smart Match te bevestigen

      Stambomen op MyHeritage

      Familiesite: van de Reep Web Site

      Familiestamboom: 141262371-1

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 augustus 1889 lag rond de 13,3 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 22 april » De Amerikaanse president Benjamin Harrison stelt Oklahoma open voor vestiging door kolonisten.
      • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
      • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
      • 10 september » Albert I wordt vorst van Monaco.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
      • 8 december » Op initiatief van Pim Mulier wordt de Nederlandse Atletiek en Voetbalbond, de voorloper van de KNVB, opgericht.
    • De temperatuur op 20 november 1912 lag tussen 4,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 13,6 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 28 februari » Boven de Amerikaanse staat Missouri maakt Albert Berry de eerste parachutesprong uit een vliegtuig
      • 12 maart » Oprichting van de Nederlandse Honkbalbond, de voorloper van de KNBSB.
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 16 april » Oprichting van de Kroatische voetbalclub RNK Split.
      • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
      • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
    • De temperatuur op 30 maart 1976 lag tussen 4,6 °C en 10,5 °C en was gemiddeld 7,3 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 4,5 uur zonneschijn (35%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1976: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,7 miljoen inwoners.
      • 2 januari » Een zware storm trekt over Europa en veroorzaakt veel schade. In Nederland en België vallen elk twee doden.
      • 5 januari » De eerste uitzending van het radioprogramma Met het Oog op Morgen.
      • 4 februari » 22.000 mensen komen om bij een aardbeving in Guatemala en Honduras.
      • 22 juni » Het Canadese Lagerhuis schaft de doodstraf af.
      • 20 september » Koning Boudewijn opent het eerste stuk metro in België, elf kilometer in Brussel.
      • 10 oktober » In East Rutherford wordt het Giants Stadium officieel geopend.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    • 1885 » Georg Wilhelm Pabst, Oostenrijks filmregisseur († 1967)
    • 1885 » Arnold Pressburger, Oostenrijks filmproducent († 1951)
    • 1886 » Rebecca Clarke, Brits violiste en componiste (overleden 1979
    • 1887 » James Finlayson, Schots-Amerikaans filmacteur en komiek († 1953)
    • 1890 » André Devaere, Belgisch pianist en componist († 1914)
    • 1890 » Man Ray, Amerikaans fotograaf en artiest († 1976)

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Dubbeldeman


    De publicatie Stamboom Kröner is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Kröner, "Stamboom Kröner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kroner/I2809.php : benaderd 15 januari 2026), "Alida Dubbeldeman (1889-1976)".