Stamboom Kröner » Derk Jan Albert Kuilman (1890-1967)

Persoonlijke gegevens Derk Jan Albert Kuilman 


Gezin van Derk Jan Albert Kuilman

Hij is getrouwd met Aafke Krol.

Zij zijn getrouwd op 14 januari 1925 te Oude Pekela, Gro, Nld, hij was toen 34 jaar oud.


Notities over Derk Jan Albert Kuilman

Bron: Geboorteregister Veendam 1890

Aktenummer 13

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Derk Jan Albert Kuilman?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Derk Jan Albert Kuilman

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Derk Jan Albert Kuilman

Derk Kuilman
1824-1900
Albert Oest
± 1814-????

Derk Jan Albert Kuilman
1890-1967

1925

Aafke Krol
1894-1959


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 januari 1890 lag rond de 3,7 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
      • 29 oktober » De Staten-Generaal, in verenigde vergadering bijeen, verklaren de Nederlandse koning Willem III wegens ziekte buiten staat de regering waar te nemen. Op 23 november van datzelfde jaar zou hij komen te overlijden.
      • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
      • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
      • 29 december » Het bloedbad van Wounded Knee vindt plaats.
    • De temperatuur op 14 januari 1925 lag tussen -2,3 °C en 4,7 °C en was gemiddeld 1,7 °C. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 8 januari » De eerste officiële voorloper van de Avrobode, de Radio Luistergids, verschijnt.
      • 12 april » Oprichting van de Boliviaanse voetbalclub Club Bolívar.
      • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
      • 21 juli » In Dayton Tennessee, wordt middelbareschoolleraar biologie John T. Scopes schuldig bevonden aan het onderwijzen van de evolutietheorie in zijn klas. Hij krijgt een boete van $100.
      • 20 september » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Independiente Foot-Ball Club.
      • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
    • De temperatuur op 8 maart 1967 lag tussen 7,3 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 9,9 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
    • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
    • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
      • 16 juni » Het Monterey Pop Festival vindt plaats, een 3-daags evenement met o.a optredens van The Who, Jimi Hendrix en Janis Joplin.
      • 29 juni » De Nederlander Willem Cobben treedt af als bisschop van Helsinki (Finland) en wordt opgevolgd door zijn coadjutor en landgenoot Paul Verschuren.
      • 9 oktober » Het eerste bloot op de Nederlandse televisie: Phil Bloom poseert naakt in het VPRO-programma Hoepla.
      • 3 november » Benoeming van Hubertus Ernst tot bisschop van Breda in Nederland
      • 28 november » Ontdekking van de eerste pulsar, door Jocelyn Bell Burnell en Antony Hewish.
      • 17 december » Bisschopswijding van Hubertus Ernst, Nederlands bisschop van Breda.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kuilman

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kuilman.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kuilman.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kuilman (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kröner is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Paul Kröner, "Stamboom Kröner", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kroner/I254.php : benaderd 5 maart 2026), "Derk Jan Albert Kuilman (1890-1967)".