Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.) » Johannes Marinus Bulteel (± 1905-)

Persoonlijke gegevens Johannes Marinus Bulteel 


Gezin van Johannes Marinus Bulteel

Hij is getrouwd met Catharina Frederika Duchateau.

Zij zijn getrouwd op 22 november 1928 te Deventer.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Marinus Bulteel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Marinus Bulteel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Marinus Bulteel


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. WieWasWie: Deventer H 1928

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 november 1928 lag tussen 9,1 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 10,3 °C. Er was 7,3 mm neerslag. Er was 0,4 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 19 februari » Canada verslaat Zwitserland met 13-0 in de finaleronde van het olympisch ijshockeytoernooi in St. Moritz, en prolongeert de olympische én de wereldtitel.
      • 1 april » Oprichting van Van Doorne's AanhangwagenFabriek, later bekend als Van Doorne's AutomobielFabriek (DAF).
      • 5 augustus » De eerste marathon van Amsterdam wordt gelopen als onderdeel van de Olympische Zomerspelen 1928.
      • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
      • 1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.

    Over de familienaam Bulteel

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bulteel.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bulteel.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bulteel (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Kronenberg, "Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg/I837.php : benaderd 10 januari 2026), "Johannes Marinus Bulteel (± 1905-)".