Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.) » Jan Hendrik Bolink (± 1864-1949)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik Bolink 


Gezin van Jan Hendrik Bolink

Hij is getrouwd met Jenneken Hofman.

Zij zijn getrouwd op 1 mei 1890 te Diepenveen.Bron 2

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik Bolink?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendrik Bolink

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendrik Bolink

Hendrika Derksen
± 1798-1833
Jan Hendrik Bolink
± 1835-1893

Jan Hendrik Bolink
± 1864-1949

1890

Jenneken Hofman
± 1868-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. WieWasWie: Diepenveen O 1949/60
    2. WieWasWie: Diepenveen H 1890/11

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 1 mei 1890 lag rond de 13,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 60%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 11 januari » De Britse regering stelt Portugal voor een ultimatum wat betreft de Portugese aanwezigheid in Afrika.
      • 20 maart » Otto von Bismarck wordt ontslagen als Duits rijkskanselier.
      • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
      • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
      • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
      • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • De temperatuur op 5 november 1949 lag tussen -0,6 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 2,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 7 augustus 1948 tot 15 maart 1951 was er in Nederland het kabinet Drees - Van Schaik met als eerste ministers Dr. W. Drees (PvdA) en Mr. J.R.H. van Schaik (KVP).
    • In het jaar 1949: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,9 miljoen inwoners.
      • 5 mei » Tien Europese landen stellen de Raad van Europa in, de eerste stap op weg naar een verenigd Europa.
      • 11 mei » Het Braziliaans voetbalelftal wint voor de derde keer de Copa América door in de finale met 7-0 te winnen van Paraguay.
      • 23 mei » Vestiging van de Bondsrepubliek Duitsland, (inclusief de voormalige geallieerde bezettingszones waaronder West-Berlijn), met als hoofdstad Bonn. De grondwet van West-Duitsland treedt tevens in werking.
      • 26 juni » Belgische vrouwen stemmen voor de eerste maal bij de parlementsverkiezingen.
      • 28 september » Oprichting van de Colombiaanse voetbalclub Cúcuta Deportivo.
      • 1 oktober » Koningin Juliana onthult een monument ter nagedachtenis aan de slachtoffers van de Razzia van Putten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Bolink

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bolink.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bolink.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bolink (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Kronenberg, "Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg/I596.php : benaderd 26 februari 2026), "Jan Hendrik Bolink (± 1864-1949)".