Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.) » Jantje Voskamp (± 1877-1946)

Persoonlijke gegevens Jantje Voskamp 


Gezin van Jantje Voskamp

Zij is getrouwd met Jan Dix.

Zij zijn getrouwd op 22 augustus 1896 te Brummen.Bron 2


Kind(eren):

  1. Arend Jan Dix  ± 1899-????

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantje Voskamp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantje Voskamp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantje Voskamp

Jan Voskamp
1810-1852
Elsken de Wit
1814-1882

Jantje Voskamp
± 1877-1946

1896

Jan Dix
± 1872-????

Arend Jan Dix
± 1899-????

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias: Brummen O 1946/105
    2. Genlias: Brummen H 1896/46

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 22 augustus 1896 lag rond de 16,5 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 75%. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
    • In het jaar 1896: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
      • 4 januari » Utah ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten en treedt toe tot de Unie als 45e staat.
      • 29 januari » Emile Grubbe past voor het eerst röntgenstraling toe bij de behandeling van borstkanker.
      • 1 februari » Première van de opera La bohème van Giacomo Puccini in Turijn, onder leiding van Arturo Toscanini.
      • 9 februari » Het eerste WK kunstschaatsen (alleen voor mannen) vindt plaats in Sint-Petersburg in Rusland.
      • 13 september » Paus Leo XIII verklaart in zijn apostolische brief Apostolicae Curae de priester- en bisschopswijdingen en Apostolische successie in de Kerk van Engeland ongeldig.
      • 3 december » Herman Hollerith richt de Tabulating Machine Company op, een voorloper van IBM.
    • De temperatuur op 25 november 1946 lag tussen 5,9 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 3,5 uur zonneschijn (42%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1946: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,3 miljoen inwoners.
      • 10 januari » Voor het eerst wordt met radar een verbinding met de maan gemaakt.
      • 22 maart » Jordanië (toen Transjordanië) wordt onafhankelijk van Groot-Brittannië.
      • 16 mei » Demonstratie van de eerste magnetische bandrecorder door Jack Mullin.
      • 18 juni » In Bogota wordt de Colombiaanse voetbalclub Millonarios opgericht.
      • 5 juli » De bikini wordt geïntroduceerd.
      • 1 augustus » Oprichting van de Italiaanse voetbalclub UC Sampdoria.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Voskamp

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Voskamp.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Voskamp.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Voskamp (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Kronenberg, "Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg/I4531.php : benaderd 18 februari 2026), "Jantje Voskamp (± 1877-1946)".