Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.) » Gerritdinaa "Dina" Noot (1912-1992)

Persoonlijke gegevens Gerritdinaa "Dina" Noot 


Gezin van Gerritdinaa "Dina" Noot

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritdinaa "Dina" Noot?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritdinaa "Dina" Noot

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritdinaa Noot

Jan Noot
1845-1917
Jan Noot
1883-1972

Gerritdinaa Noot
1912-1992


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 17 december 1912 lag tussen 0,8 °C en 5,8 °C en was gemiddeld 2,7 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 2,0 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 12 februari » China gaat over op de gregoriaanse kalender.
      • 29 maart » Robert Falcon Scott komt met 4 metgezellen om tijdens een vliegende sneeuwstorm op Antarctica.
      • 15 april » Het passagiersschip Titanic zinkt op haar eerste overtocht; ongeveer 1500 mensen komen bij die ramp om.
      • 5 mei » Oprichting van de Oostenrijkse voetbalclub SV Ried.
      • 16 juni » Rusland en Frankrijk sluiten een marineverdrag.
      • 20 juli » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku verbetert in Hamburg het wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 1.01,6. Het oude record (1.02,4) stond sinds 6 april van hetzelfde jaar op naam van de Duitser Kurt Bretting.
    • De temperatuur op 25 april 1992 lag tussen 9,1 °C en 15,5 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 2,5 mm neerslag gedurende 4,4 uur. Er was 4,5 uur zonneschijn (31%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
      • 22 april » 206 mensen verliezen het leven bij twee explosies in Guadalajara, Mexico.
      • 29 mei » Een tweedaagse internationale conferentie over hulp aan Mongolië besluit in Tokio economische hulp ter waarde van 320 miljoen dollar te verlenen. Het Centraal-Aziatische land kampt met een ernstig gebrek aan voedsel, nu de import uit de voormalige Sovjet-Unie uitblijft.
      • 3 september » In Madagaskar dreigt hongersnood. Zeker 830.000 mensen lopen acuut gevaar, waarschuwt het World Food Programme.
      • 30 september » De Verenigde Naties en andere hulporganisaties evacueren hulpwerkers uit Zuid-Soedan na de dood van een Birmese VN-employé en een Noorse journalist in het gebied door toedoen van een Zuid-Soedanese rebellen.
      • 7 oktober » Abimael Guzmán, de leider van de Peruviaanse maoïstische guerrillabeweging Lichtend Pad, wordt door een militaire rechtbank na een proces achter gesloten deuren veroordeeld tot levenslange celstraf wegens hoogverraad.
      • 28 december » Bij de explosie van twee krachtige autobommen bij de Japanse en Chinese ambassades in de Peruviaanse hoofdstad Lima raken 25 mensen gewond. Zes mensen, onder wie drie politieagenten, komen om het leven bij een poging tot bankoverval en een aanslag op een politiebureau in het noorden van het Zuid-Amerikaanse land.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Noot

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Noot.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Noot.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Noot (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Kronenberg, "Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg/I3144.php : benaderd 25 februari 2026), "Gerritdinaa "Dina" Noot (1912-1992)".