Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.) » Hendrika Gerritdina "Riek?" KRONENBERG (1875-1928)

Persoonlijke gegevens Hendrika Gerritdina "Riek?" KRONENBERG 


Gezin van Hendrika Gerritdina "Riek?" KRONENBERG

(1) Zij is getrouwd met Harmen Baas.

Zij zijn getrouwd op 3 mei 1899 te Deventer, zij was toen 23 jaar oud.Bron 5


Kind(eren):

  1. Hendrika Baas  ± 1900-1980 
  2. Herman Baas  1904-1904
  3. Jan Baas  ± 1907-1908


(2) Zij is getrouwd met Johannes Hein.

Zij zijn getrouwd op 1 augustus 1912 te Deventer, zij was toen 37 jaar oud.Bron 6


Kind(eren):

  1. Albertus Hein  ± 1913-1914

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrika Gerritdina "Riek?" KRONENBERG?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrika Gerritdina "Riek?" KRONENBERG

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrika Gerritdina KRONENBERG

Hendrika Gerritdina KRONENBERG
1875-1928

(1) 1899

Harmen Baas
± 1875-1909

Hendrika Baas
± 1900-1980
Herman Baas
1904-1904
Jan Baas
± 1907-1908
(2) 1912

Johannes Hein
± 1888-????

Albertus Hein
± 1913-1914

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Olst G 1875/66
    2. Olst, Bevolkingsregister, blad 1867/686
    3. Deventer O 1928/374
    4. Genlias: Deventer O 1928/374
    5. Genlias: Deventer H 1899/46
    6. Genlias: Deventer H 1912/123

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:
    • Stamboom Peet, beide auteurs hebben bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat
    • Stamboom Gelderman, beide auteurs hebben bevestigd dat het om dezelfde persoon gaat

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 juli 1875 lag rond de 19,8 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 48%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
      • 30 april » Inwijding van Begraafplaats Sint Barbara in Utrecht.
      • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
      • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
      • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
      • 13 oktober » In Deventer wordt de sportclub Utile Dulci opgericht, tegenwoordig de oudste nog bestaande veldsportvereniging van Nederland.
    • De temperatuur op 1 augustus 1912 lag tussen 9,3 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 15,2 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (46%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
      • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
      • 29 mei » De première van het ballet L'après-midi d'un faune van Claude Debussy door het Ballets Russes eindigt in een schandaal.
      • 15 juni » Oprichting van de Poolse voetbalclub Warta Poznań.
      • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
      • 8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
      • 17 oktober » Het Ottomaanse Rijk verklaart de oorlog aan Bulgarije en Servië.
    • De temperatuur op 6 oktober 1928 lag tussen 9,2 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 12,4 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 2,4 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
      • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
      • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
      • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
      • 13 juli » Bij een mijngasontploffing in de Staatsmijn Hendrik in Limburg (Nederland) vallen dertien doden.
      • 12 augustus » Sluitingsceremonie van de Olympische Spelen in Amsterdam.
      • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam KRONENBERG


    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Kronenberg, "Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg/I2536.php : benaderd 25 februari 2026), "Hendrika Gerritdina "Riek?" KRONENBERG (1875-1928)".