Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.) » Gerritdina Johanna de Kreek (± 1899-????)

Persoonlijke gegevens Gerritdina Johanna de Kreek 


Gezin van Gerritdina Johanna de Kreek

Zij is getrouwd met Jan Willem Masman.

Zij zijn getrouwd op 31 december 1925 te Deventer.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerritdina Johanna de Kreek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Gerritdina Johanna de Kreek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Gerritdina Johanna de Kreek

Hendrikus de Kreek
± 1874-1946

Gerritdina Johanna de Kreek
± 1899-????

1925

Jan Willem Masman
± 1898-????


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Genlias: Deventer H 1925/269

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 31 december 1925 lag tussen 7,4 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 8,4 °C. Er was 4,2 mm neerslag. Er was 5,2 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • Van 4 augustus 1925 tot 8 maart 1926 was er in Nederland het kabinet Colijn I met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1925: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,3 miljoen inwoners.
      • 3 maart » Benoeming van Angelo Roncalli tot apostolisch visitator in Bulgarije.
      • 19 maart » Bisschopswijding van Angelo Roncalli, apostolisch visitator in Bulgarije, in Rome door kardinaal Giovanni Tacci Porcelli.
      • 1 mei » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Barcelona Sporting Club.
      • 11 juli » De eerste TT van Assen wordt verreden over een parcours tussen de driehoek Rolde – Borger – Schoonloo.
      • 1 december » In Londen wordt het Verdrag van Locarno getekend. De betrekkingen met het in de Eerste Wereldoorlog verslagen Duitsland worden genormaliseerd.
      • 3 december » Dr. P.H. Ritter jr. houdt zijn eerste boekbespreking voor de Hilversumsche Draadlooze Omroep.

    Over de familienaam De Kreek

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Kreek.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Kreek.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Kreek (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Jan Kronenberg, "Stamboom Kronenberg (Olst en Wijhe e.o.)", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg/I2362.php : benaderd 10 januari 2026), "Gerritdina Johanna de Kreek (± 1899-????)".