Stamboom Krol, Deventer » Adrianus Paulus Hubertus Antonie de Kleijn (1918-2011)

Persoonlijke gegevens Adrianus Paulus Hubertus Antonie de Kleijn 


Gezin van Adrianus Paulus Hubertus Antonie de Kleijn

(1) Hij is getrouwd met Hélène Elisabeth Dinger.

Zij zijn getrouwd.


(2) Hij is getrouwd met Else Marie Taverne.

Els en Adrianus scheidden tussen 1952-1958.

Zij zijn getrouwd


(3) Hij is getrouwd met Henny van Hoogdalem.

Zij zijn getrouwd

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Paulus Hubertus Antonie de Kleijn?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Paulus Hubertus Antonie de Kleijn

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Paulus Hubertus Antonie de Kleijn

Adrianus Paulus Hubertus Antonie de Kleijn
1918-2011

(1) 
(2) 
(3) 

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 november 1918 lag tussen 6,8 °C en 11,4 °C en was gemiddeld 8,9 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
    • 9 maart » In Wageningen wordt de landbouwhogeschool geopend.
    • 24 april » In Middelburg wordt de Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) opgericht.
    • 2 november » In Duitsland breekt een algehele opstand uit die bekend wordt als de Novemberrevolutie, met als hoogtepunt het afzetten van de Duitse keizer Wilhelm II en de vorming van een democratische republiek.
    • 7 november » Een revolutie onder leiding van Kurt Eisner leidt tot de val van koning Lodewijk III van Beieren.
    • 10 november » De Duitse keizer Wilhelm II komt aan op Station Eijsden om asiel aan te vragen in Nederland.
    • 14 november » Tsjecho-Slowakije wordt een republiek.
  • De temperatuur op 17 mei 2011 lag tussen 10,7 °C en 16,8 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
  • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
    • 9 mei » Wielrenner Wouter Weylandt komt in de 3e etappe van de Ronde van Italië dodelijk ten val in de afdaling van de Passo del Bocco.
    • 28 mei » FC Barcelona wint de Champions League. In Wembley Stadium in Londen winnen zij met 3-1 in de finale van Manchester United FC. Edwin van der Sar speelt in deze wedstrijd zijn 601ste en laatste officiële wedstrijd in het betaalde voetbal.
    • 10 juni » President Hugo Chávez van Venezuela wordt opgenomen in een ziekenhuis op Cuba.
    • 7 juli » Tijdens de bouw voor uitbreiding van het voetbalstadion van FC Twente, De Grolsch Veste, stort een gedeelte van het dak in; er zijn twee dodelijke slachtoffers en 14 gewonden te betreuren.
    • 2 september » Het Nederlands voetbalelftal behaalt zijn grootste overwinning door in Eindhoven San Marino met 11-0 te verslaan.
    • 3 december » Het negende Junior Eurovisiesongfestival 2011 vindt plaats in Jerevan, Armenië.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1912 » Alfredo Stroessner, Paraguayaans president, dictator en militair († 2006)
  • 1915 » André Dequae, Vlaams politicus († 2006)
  • 1917 » Wladimir de Vries, Nederlands beeldhouwer († 2001)
  • 1917 » Conor Cruise O'Brien, Iers politicus en journalist († 2008)
  • 1920 » Trix van Brussel, Nederlands kinderboekenschrijfster († 2019)
  • 1921 » Charles Bronson, Amerikaans filmacteur († 2003)

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Kleijn


Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Maria Vos-Blekemolen, "Stamboom Krol, Deventer", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-krol-deventer/I830.php : benaderd 5 maart 2026), "Adrianus Paulus Hubertus Antonie de Kleijn (1918-2011)".