Stamboom Kroese » N.N. van Arkel (1915)

Persoonlijke gegevens N.N. van Arkel 


Gezin van N.N. van Arkel

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. van Arkel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk N.N. van Arkel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. van Arkel

Jan van Arkel
1888-1945

Doodgeboren kind N.N. van Arkel
1915


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

    Verwantschap N.N. van Arkel



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/63460395

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 30 januari 1915 lag tussen -4,4 °C en 5,3 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 5,0 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
      • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
      • 3 maart » Oprichting van de National Advisory Committee for Aeronautics (NACA), de voorganger van de NASA.
      • 24 april » De Armeense Genocide begint.
      • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
      • 25 september » Begin van de Slag bij Loos.
      • 28 september » Britse troepen verslaan de Turken bij Kout-El-Mara in Mesopotamië.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Van Arkel


    De publicatie Stamboom Kroese is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    A.R. Kroese, "Stamboom Kroese", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kroese/I4694.php : benaderd 28 januari 2026), "N.N. van Arkel (1915)".