Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Grietje Koster (1865-1942)

Persoonlijke gegevens Grietje Koster 


Gezin van Grietje Koster

Zij is getrouwd met Albert Hummel.

Zij zijn getrouwd op 15 november 1890 te Zuidlaren, zij was toen 25 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Roelfien Hummel  1906-2001 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Grietje Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Grietje Koster

Grietje Koster
1865-1942

1890

Albert Hummel
1866-1924


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 juni 1865 lag rond de 16,7 °C. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 62%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1865: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 22 februari » Tennessee neemt een nieuwe grondwet aan waarin slavernij is afgeschaft.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Zonen van de Onbevlekte Maria of Paters van Chavagnes door Paus Pius IX.
    • 2 juli » William Booth richt The Christian Mission op. Dit wordt later het Leger des Heils.
    • 17 december » Leopold II wordt koning der Belgen.
    • 23 december » België, Frankrijk, Italië en Zwitserland komen een Latijnse muntunie overeen.
    • 26 december » De percolator wordt uitgevonden door James Mason.
  • De temperatuur op 15 november 1890 lag rond de 9,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
    • 14 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Salettijnen (Missionarissen van Onze Lieve Vrouw van La Salette) door Paus Leo XIII.
    • 3 juli » Idaho treedt als 43ste staat toe tot de VS.
    • 10 juli » Wyoming wordt een staat van de Verenigde Staten.
    • 27 juli » Vincent van Gogh schiet zichzelf in de borst met een revolver. Aan zijn verwondingen overlijdt hij twee dagen later, op 29 juli.
    • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
  • De temperatuur op 15 juni 1942 lag tussen 7,4 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 12,0 °C. Er was 7,3 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Japanse troepen landen op Java, het laatste Nederlandse bolwerk in Oost-Indië.
    • 8 maart » De Nederlandse mijnenveger Jan van Amstel tot zinken gebracht door een Japanse torpedobootjager.
    • 29 april » Grote explosie bij Tessenderlo Chemie in Tessenderlo met 189 doden en enorme vernielingen. De waarschijnlijke oorzaak is de explosie van aangekoekt ammoniumnitraat dat arbeiders met dynamiet wilden laten springen.
    • 3 mei » In concentratiekamp Sachsenhausen worden 72 Nederlanders geëxecuteerd. Het merendeel was lid van de Ordedienst.
    • 1 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Le Mont.
    • 9 augustus » In het bezette Kiev winnen fabrieksarbeiders een voetbalwedstrijd van een Duits team met 5-3, waarna het Oekraïense elftal door de Duitsers gevangen wordt gezet. De wedstrijd zou later de geschiedenis ingaan als de 'Dodenwedstrijd'.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Koster

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I42674.php : benaderd 18 oktober 2026), "Grietje Koster (1865-1942)".