Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Jan Bruins (1879-1969)

Persoonlijke gegevens Jan Bruins 

  • Hij is geboren in het jaar 1879.
  • Hij is overleden in het jaar 1969, hij was toen 90 jaar oud.

Gezin van Jan Bruins

Hij is getrouwd met Grietje Sans.

Zij zijn getrouwd op 19 mei 1905 te Zuidlaren, hij was toen 26 jaar oud.


Kind(eren):

  1. Harmtje Bruins  1921-1994 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Bruins?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Bruins

Jan Bruins
1879-1969

1905

Grietje Sans
1882-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 mei 1905 lag tussen 11,9 °C en 19,6 °C en was gemiddeld 14,7 °C. Er was 6,0 uur zonneschijn (38%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1905: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Het Zwitsers voetbalelftal speelt de eerste officiële interland uit zijn geschiedenis. In Parijs wordt met 1-0 verloren van Frankrijk .
    • 22 maart » Willem Einthoven neemt met zijn snaargalvanometer het eerste elektrocardiogram op.
    • 22 april » Oprichting Vereniging tot behoud van Natuurmonumenten in Amsterdam. Het initiatief daartoe werd genomen door Jac. P. Thijsse.
    • 30 april » Het Nederlands voetbalelftal speelt zijn eerste officiële interland. België was de tegenstander. Na negentig minuten was de stand 1-1; Nederland won uiteindelijk met 4-1.
    • 1 juni » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Sporting Gijón.
    • 30 juni » Albert Einstein stuurt het artikel "Zur Elektrodynamik bewegter Körper" in, waarin hij de speciale relativiteitstheorie introduceert. Het wordt op 26 september gepubliceerd.

Over de familienaam Bruins

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bruins.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bruins.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bruins (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I23985.php : benaderd 31 december 2025), "Jan Bruins (1879-1969)".