Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen » Woltertje Jaspers (1899-1983)

Persoonlijke gegevens Woltertje Jaspers 


Gezin van Woltertje Jaspers

Zij is getrouwd met Derk ten Cate.

Zij zijn getrouwd op 17 mei 1923 te Hardenberg, Ambt, zij was toen 24 jaar oud.Bron 1


Kind(eren):

  1. Ties Gerhard ten Cate  1924-1987 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Woltertje Jaspers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Woltertje Jaspers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Woltertje Jaspers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Historisch Centrum Overijssel / Genlias

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 januari 1899 lag rond de 2,1 °C. De luchtdruk bedroeg 74 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 14 maart » Terugkeer van de Belgica, het expeditieschip waarmee Adrien de Gerlache het Zuidpoolgebied verkende.
    • 27 maart » Guglielmo Marconi brengt een draadloze radioverbinding tot stand over het Kanaal
    • 10 augustus » In Stavanger wordt de Noorse voetbalclub Viking FK opgericht.
    • 3 september » Ernest Grisar richt beerschot VAC op.
    • 29 november » Oprichting van de Spaanse voetbalclub FC Barcelona.
  • De temperatuur op 17 mei 1923 lag tussen 3,0 °C en 10,3 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 8,6 mm neerslag. Er was 5,4 uur zonneschijn (34%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 13 juli » In de heuvels boven Los Angeles worden de vijftien meter hoge letters 'Hollywoodland' geplaatst. Deze reclame-uiting van een projectontwikkelaar groeide uit tot een symbool voor de glamourstad Hollywood. Eind jaren 40 verdwenen de laatste vier letters.
    • 7 september » Op een internationaal politiecongres in Wenen wordt besloten tot de oprichting van Interpol.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 29 oktober » Stichting van de republiek Turkije.
    • 6 november » Jacob Schick verkrijgt een octrooi op 's werelds eerste elektrische scheerapparaat.
  • De temperatuur op 26 juli 1983 lag tussen 16,9 °C en 26,3 °C en was gemiddeld 21,4 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 6,2 uur zonneschijn (39%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Door een fusie wordt de toenmalige gemeente Antwerpen fors uitgebreid met zeven randgemeenten (Berchem, Borgerhout, Deurne, Ekeren, Hoboken, Merksem en Wilrijk). De voormalige (rand)gemeenten zijn nu districten binnen de gemeente Antwerpen.
    • 21 juni » Sovjet-atleet Sergej Litvinov verbetert zijn eigen wereldrecord kogelslingeren (83,98 meter) tot een afstand van 84,14 meter.
    • 20 augustus » In Amsterdam steekt een 16-jarige skinhead de 15-jarige Kerwin Duinmeijer neer. Kerwin overlijdt een dag later in het ziekenhuis.
    • 7 september » Ajax-aanvaller Marco van Basten debuteert voor het Nederlands voetbalelftal in het EK-kwalificatieduel tegen IJsland (3-0).
    • 25 oktober » Invasie van Grenada door Amerikaanse mariniers.
    • 14 december » In Bolivia treedt het kabinet af nadat de senaat heeft gedreigd de bezuinigingsmaatregelen te verwerpen.
  • De temperatuur op 2 augustus 1983 lag tussen 10,5 °C en 18,4 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 7,0 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Er was 5,3 uur zonneschijn (34%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1983: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,3 miljoen inwoners.
    • 6 januari » Aan de Thais-Cambodjaanse grens worden vluchtelingen beschoten door Vietnamese troepen die het bewind in Phnom Penh steunen.
    • 22 augustus » Zwemmer Michael Gross uit West-Duitsland scherpt bij de Europese kampioenschappen in Rome zijn eigen wereldrecord op de 200 meter vrije slag aan tot 1.47,87.
    • 4 oktober » In Stockholm demonstreren 100.000 zakenmensen tegen het voorstel van de regering van premier Olaf Palme om investeringsfondsen op te richten die door de vakbonden beheerd zullen worden.
    • 21 oktober » Na het plotselinge overlijden van Theodorus Zwartkruis volgt zijn twee dagen eerder benoemde coadjutor Henricus Bomers hem op als bisschop van Haarlem.
    • 5 november » De Baskische afscheidingsbeweging ETA ontvoert legerkapitein Alberto Martín.
    • 16 november » Het Nederlands voetbalelftal behoudt kans op deelname aan het EK voetbal 1984 door directe concurrent Spanje in Rotterdam met 2-1 te verslaan. Peter Houtman en Ruud Gullit scoren voor Oranje.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jaspers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jaspers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jaspers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jaspers (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Hans Middendorp, "Family Tree Stamboom Kraster uit de Kalkwijk bij Sappemeer in Groningen", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraster/I12703.php : benaderd 20 oktober 2026), "Woltertje Jaspers (1899-1983)".