Stamboom Kramer/Stel » Jan Hendrik Kramer (1938-2007)

Persoonlijke gegevens Jan Hendrik Kramer 


Gezin van Jan Hendrik Kramer

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jan Hendrik Kramer?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jan Hendrik Kramer

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jan Hendrik Kramer

Jan Kramer
1906-1993
Jan Kramer
Janna Wiebing
1901-1986
Janna Wiebing

Jan Hendrik Kramer
1938-2007


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 maart 1938 lag tussen 5,1 °C en 17,5 °C en was gemiddeld 11,2 °C. Er was 10,1 uur zonneschijn (84%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1938: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
      • 3 maart » In Saoedi-Arabië wordt olie in de grond gevonden.
      • 10 april » In Oostenrijk wordt een referendum gehouden over de op 13 maart voltrokken Anschluss, de vereniging van Oostenrijk en Duitsland. Een overweldigende meerderheid geeft aan voorstander te zijn.
      • 31 juli » De Britse stoomlocomotief Mallard bereikt een snelheid van 202,7 km/h, een record dat zestig jaar zou stand houden.
      • 23 september » De Ara Pacis Augustae wordt voor de tweede keer in zijn bestaan ingewijd. Sindsdien is het een van de beroemdste Romeinse monumenten.
      • 30 september » Het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk enerzijds en nazi-Duitsland en Italië anderzijds tekenen het Verdrag van München waardoor Duitsland het recht krijgt het Sudetenland in Tsjecho-Slowakije te annexeren.
      • 9 oktober » Demonstratie van de eerste hoogtemeter op basis van radiogolven, in New York.
    • De temperatuur op 2 mei 2007 lag tussen 6,9 °C en 22,0 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 13,8 uur zonneschijn (92%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2007: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
      • 11 januari » Vietnam wordt lid van de Wereldhandelsorganisatie, als 150ste.
      • 22 februari » Kabinet-Balkenende IV wordt geïnstalleerd.
      • 10 juni » Federale verkiezingen met de destijds langste regeringsvorming in België, maar in de schaduw gesteld door de federale verkiezingen van 2010.
      • 23 juni » Jong Oranje wint het Europees Kampioenschap voetbal voor spelers onder 21 jaar door in de finale Jong Servië met 4-1 te verslaan.
      • 30 juli » In de Efteling vindt een ongeval plaats met de attractie Python. Een vastgelopen trein begon tijdens de evacuatie plotseling te rijden.
      • 31 oktober » Bij het eiland Pagan, onderdeel van de Marianen, is er een aardbeving.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2005 » Bob Hunter (63), Canadees journalist, dieren- en milieuactivist
    • 2005 » Marten Sikkema (87), Nederlands Friestalig dichter, schrijver en vertaler
    • 2005 » Theo Middelkamp (91), Nederlands wielrenner
    • 2008 » Beverlee McKinsey (72), Amerikaans actrice
    • 2009 » Augusto Boal (78), Braziliaans toneelschrijver en -regisseur
    • 2009 » George M. Anathil (76), Indiaas bisschop

    Over de familienaam Kramer

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kramer.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kramer.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kramer (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kramer/Stel is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Syts Kramer, "Stamboom Kramer/Stel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kramer-stel/I9077.php : benaderd 14 maart 2026), "Jan Hendrik Kramer (1938-2007)".