Stamboom Kramer/Stel » Jantina Roelfina Denen (1906-1992)

Persoonlijke gegevens Jantina Roelfina Denen 


Gezin van Jantina Roelfina Denen

Zij is getrouwd met Geert Eising.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1931 te Zweeloo, gem. Coevorden, Drenthe, Nederland, zij was toen 24 jaar oud.


Notities over Jantina Roelfina Denen

Geboorte, Zweeloo, 03-09-1906, aktenummer 46.

Kind: Jantina Roelfina Denen, geboren te Zweeloo op 02-09-1906, dochter van Jan Denen, beroep: landbouwer; oud: 37 jaar, en Aaltje Koops, beroep: zonder.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jantina Roelfina Denen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jantina Roelfina Denen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jantina Roelfina Denen

Jantina Roelfina Denen
1906-1992

Jantina Roelfina Denen

1931

Geert Eising
1902-1974

Geert Eising


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 september 1906 lag tussen 14,4 °C en 27,6 °C en was gemiddeld 20,2 °C. Er was 11,6 uur zonneschijn (85%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • In het jaar 1906: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,5 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Het Nederlands Verbond van Vakverenigingen (NVV) wordt opgericht. Henri Polak wordt voorzitter.
    • 18 februari » Oprichting van het Belgisch olympisch comité. In 1978 hernoemd tot Belgisch Olympisch en Interfederaal Comité.
    • 26 maart » De Electrotechnische Vereeniging (ETV) wordt opgericht.
    • 7 april » Kurt Wegener en Alfred Wegener landen na met een luchtballon 52 uur in de lucht gebleven te zijn; een record.
    • 15 juni » In de Chileense stad Concepción wordt de voetbalclub Club Deportivo Arturo Fernández Vial opgericht.
    • 3 september » De Vereniging Natuurmonumenten doet haar eerste aankoop, het Naardermeer.
  • De temperatuur op 2 mei 1931 lag tussen 3,9 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 3,3 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Ingebruikneming van Radio Vaticana door Paus Pius XI. De zendinstallatie is ontworpen door Guglielmo Marconi.
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 14 april » Koning Alfonso XIII van Spanje afgezet. Uitroeping van de republiek.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 2 november » DuPont produceert als eerste synthetisch rubber.
    • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.
  • De temperatuur op 24 februari 1992 lag tussen 0,8 °C en 8,9 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1992: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 15,1 miljoen inwoners.
    • 28 maart » Radio Donna start zijn eerste uitzending live vanuit Brussel.
    • 26 juni » Het in allerijl opgetrommelde Denemarken, vervanger van het geboycotte Joegoslavië, wint in Stockholm het EK voetbal door Duitsland in de finale met 2-0 te verslaan.
    • 28 juni » De Franse president François Mitterrand bezoekt de belegerde stad Sarajevo.
    • 26 juli » Miguel Indurain wint de 79ste editie van de Ronde van Frankrijk. Het is de tweede eindoverwinning op rij voor de Spaanse wielrenner.
    • 14 oktober » Litouwen en Slowakije spelen in Vilnius een officieuze voetbalinterland, hoewel Slowakije formeel nog geen onafhankelijke staat is.
    • 11 december » De Nederlandse radiozender Radio 538 wordt opgericht.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Denen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Denen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Denen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Denen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Kramer/Stel is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Syts Kramer, "Stamboom Kramer/Stel", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kramer-stel/I5299.php : benaderd 23 januari 2026), "Jantina Roelfina Denen (1906-1992)".