Stamboom Kraan » Harm-Jan Toonstra (1909-1947)

Persoonlijke gegevens Harm-Jan Toonstra 

Bronnen 1, 2

Gezin van Harm-Jan Toonstra

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Harm-Jan Toonstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Harm-Jan Toonstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Harm-Jan Toonstra

Ipe Toonstra
1835-1873
Ipe Toonstra
1871-1918

Harm-Jan Toonstra
1909-1947


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Algemene bron
    2. PK Jantje Huizinga (Persoonskaart)
    3. Vergel. datum: 19400222
      Achterkant (J/N): J

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 19 augustus 1909 lag tussen 12,3 °C en 20,4 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 1,4 mm neerslag. Er was 4,3 uur zonneschijn (30%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • In het jaar 1909: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 5,8 miljoen inwoners.
      • 4 maart » William Howard Taft wordt beëdigd als 27e president van de Verenigde Staten
      • 28 juli » Derde dag van de Tragische week in Catalonië: scholen en kerken worden in brand gestoken.
      • 1 september » De eerste Nijmeegse Vierdaagse gaat van start.
      • 17 september » Oprichting van de Spaanse voetbalclub Real Sociedad.
      • 15 oktober » Ontploffende lading (picrinezuur) bij opruiming wrak bij Katwijk, 6 doden.
      • 7 december » Leo Baekeland verkrijgt octrooi op bakeliet.
    • De temperatuur op 25 oktober 1947 lag tussen -0,2 °C en 11,0 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 8,9 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 3 juli 1946 tot 7 augustus 1948 was er in Nederland het kabinet Beel I met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
    • In het jaar 1947: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 9,5 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Bij een brand in de staatsmijn Hendrik in Brunssum komen dertien mijnwerkers om het leven.
      • 15 april » Oprichting van de Radio Nederland Wereldomroep.
      • 10 juni » Saab produceert zijn eerste auto.
      • 21 juli » Begin van de eerste politionele actie in Nederlands-Indië.
      • 14 oktober » De Amerikaanse piloot Chuck Yeager doorbreekt in een Bell X-1 als eerste de geluidsbarrière.
      • 20 november » Elizabeth II van het Verenigd Koninkrijk treedt in het huwelijk met Philip Mountbatten.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Toonstra

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Toonstra.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Toonstra.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Toonstra (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Kraan is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Robert Kraan, "Stamboom Kraan", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kraan/I211.php : benaderd 4 maart 2026), "Harm-Jan Toonstra (1909-1947)".