Stamboom Kouws Hendriks » zoon Jan Kouws (1877)

Persoonlijke gegevens zoon Jan Kouws 

  • Hij is geboren (stillborn) op 14 april 1877 (doodgeboren) in Groesbeek.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Gelders Archief Algemeen Toegangnr: 0207 Inventarisnr: 4501
    Gemeente: Groesbeek Soort akte: overlijden Aktenummer: 19
    Aangiftedatum: 14-04-1877
    Overledene Nn Kouws Geslacht: M
    Overlijdensdatum: 14-04-1877 Overlijdensplaats: Groesbeek
    Vader Jan Kouws Moeder Maria Janssen
    Nadere informatie levenloos geboren; ; geboortepl: Groesbeek 14-04-1877; beroep vader: voerman;
  • Een kind van Jan Kouws en Maria Janssen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 november 2019.

Gezin van zoon Jan Kouws

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot zoon Jan Kouws?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk zoon Jan Kouws

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van zoon Jan Kouws

Jacobus Kouws
1809-1876
Peter Janssen
1802-1886
Jan Kouws
1841-1911
Maria Janssen
1841-1881

Doodgeboren kind zoon Jan Kouws
1877


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 14 april 1877 lag rond de 6,3 °C. Er was 1 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 68%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
    • Van 3 november 1877 tot 20 augustus 1879 was er in Nederland het kabinet Kappeijne van de Coppello met als eerste minister Mr. J. Kappeijne van de Coppello (liberaal).
    • In het jaar 1877: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Koningin Victoria wordt uitgeroepen tot keizerin van India.
      • 13 juni » Lodewijk IV van Hessen-Darmstadt volgt zijn overleden oom Lodewijk III van Hessen-Darmstadt op als groothertog van Hessen.
      • 15 juni » Henry Ossian Flipper studeert als eerste zwarte Amerikaan af aan de militaire academie van de Verenigde Staten.
      • 11 augustus » Asaph Hall ontdekt twee manen van Mars, Phobos en Deimos.
      • 2 december » Voor het eerst wordt zuurstof vloeibaar gemaakt, door Louis-Paul Cailletet.
      • 11 december » Het eerste deel van het Kanaal van Deurne werd opgeleverd. Het gaat om het stuk van de Noordervaart in Limburg tot aan de provinciegrens.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kouws

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kouws.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kouws.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kouws (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marinus J. Goossens, "Stamboom Kouws Hendriks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kouws-hendriks/I6091.php : benaderd 12 februari 2026), "zoon Jan Kouws (1877)".