Stamboom Kouws Hendriks » Johannes Eijkhout (1864-1940)

Persoonlijke gegevens Johannes Eijkhout 

  • Hij is geboren in het jaar 1864 in Groesbeek.
  • Hij is overleden in het jaar 1940, hij was toen 76 jaar oud.
  • Een kind van Gradus Eijkhout en Petronella Janssen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 augustus 2013.

Gezin van Johannes Eijkhout

Hij is getrouwd met Helena Gerrits.

Zij zijn getrouwd op 19 januari 1887 te Groesbeek, hij was toen 23 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Eijkhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Eijkhout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Eijkhout

Johannes Eijkhout
1864-1940

1887

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. geld.arch;0207-4526-1

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 19 januari 1887 lag rond de 4,2 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De winddruk was 4 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 100%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1887: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Slag bij Dogali: Abessinië verslaat de Italianen.
    • 28 januari » In een sneeuwstorm in Montana worden de grootste sneeuwvlokken ooit gemeten (38 bij 20 centimeter).
    • 13 maart » Aleksandr Oeljanov, de broer van Lenin pleegt een moordaanslag op tsaar Alexander III. In totaal 74 mensen worden hierbij opgepakt. De meesten worden vrijgelaten maar Aleksandr wordt terechtgesteld op 20 mei 1887 in Sjlisselburg.
    • 12 juli » Oprichting van Odense Cricketklub, waar twee jaar later de Deense voetbalclub Odense BK uit voortkomt.
    • 26 juli » Het eerste Esperantoboek komt uit. De verwachting is dat binnen 100 jaar de hele wereld deze taal spreekt.
    • 1 september » Emile Berliner vraagt octrooi aan op de grammofoonplaat.

Over de familienaam Eijkhout

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Eijkhout.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Eijkhout.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Eijkhout (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Marinus J. Goossens, "Stamboom Kouws Hendriks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kouws-hendriks/I2344.php : benaderd 13 februari 2026), "Johannes Eijkhout (1864-1940)".