Stamboom Kouws Hendriks » Johannes Reinier Cremers (1889-1975)

Persoonlijke gegevens Johannes Reinier Cremers 


Gezin van Johannes Reinier Cremers

Hij is getrouwd met Elisabeth Ariaans.

Zij zijn getrouwd op 16 juli 1919 te Ubbergen, hij was toen 30 jaar oud.Bron 1


Notities over Johannes Reinier Cremers

Johannes Reinier CREMERS, Bleker, geboren op 11-04-1889 om 04.00 uur te Groesbeek. Plaats van geboorte binnen de gemeente: wijk J no 160.
Geboorte is aangegeven door de vader in het bijzijn van Theodorus Braam, Herbergier, 24 jaar oud woonachtig te Groesbeek en Reinier van Baal, Bleker, 25 jaar oud woonachtig te Beek. Overleden op 13-04-1975 te Warnsveld op 86-jarige leeftijd, begraven op 16-04-1975 te Beek.
Gehuwd op 30-jarige leeftijd op 16-07-1919 te Ubbergen met de 29-jarige
7 Elisabeth ARIAANS, geboren op 19-09-1889 om 23.30 uur te Groesbeek. Plaats van geboorte binnen de gemeente: Wijk J no. 133.
De geboorte is aangegeven door de vader in het bijzijn van Hendrikus Gelden, Dienstknecht, 35 jaar oud woonachtig te Groesbeek en Johannes Josephus Gietman, Smid, 23 jaar oud woonachtig te Groesbeek. Overleden op 02-05-1947 te Beek-Ubbergen op 57-jarige leeftijd, begraven op 06-05-1947 te Beek.
Uit dit huwelijk:
1.
Wilhelmina Hendrina, geboren op 30-06-1920 te Beek-Ubbergen (zie 3).

2.
Hendrina Maria, geboren op 06-02-1922 te Ubbergen.
Gehuwd op 27-jarige leeftijd op 10-08-1949 te Ubbergen met Theodorus H. (Theo) PETERS, 31 jaar oud, Gymleraar, geboren op 07-04-1918 te Beek (gezindte: Rooms Kath.), overleden op 22-02-1996 te Beek op 77-jarige leeftijd, zoon van Theodorus Johannes PETERS en Maria Agnes BEKER.

3.
Johannes Peter, geboren op 27-07-1923 te Ubbergen.
Gehuwd op 27-jarige leeftijd op 06-07-1951 te Nijmegen met Johanna. H. FRANSEN.

4.
Peter Wilhelmus, geboren op 22-03-1925 te Ubbergen.
Gehuwd op 26-jarige leeftijd op 19-03-1952 te Ubbergen met E. W. L. TEUNISSEN.

5.
Gertrudis Johanna, geboren op 18-03-1929 te Ubbergen.
Gehuwd op 21-jarige leeftijd op 28-06-1950 te Ubbergen met M. A. M. WEIJERS.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Reinier Cremers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Reinier Cremers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Reinier Cremers

Johannes Reinier Cremers
1889-1975

1919

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. Kw.st.Huilman

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 11 april 1889 lag rond de 9,5 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 89%. Bron: KNMI
    • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
    • In het jaar 1889: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
      • 6 mei » De Eiffeltoren wordt officieel geopend.
      • 3 juli » De paardentram van de UTM (Utrechtse Tram-Maatschappij) wordt feestelijk geopend.
      • 8 juli » Eerste editie van The Wall Street Journal.
      • 6 oktober » Opening van het cabaret de Moulin Rouge in Parijs.
      • 2 november » North Dakota en South Dakota worden staten van de Verenigde Staten.
      • 7 december » John Boyd Dunlop krijgt een octrooi op de luchtband.
    • De temperatuur op 16 juli 1919 lag tussen 9,0 °C en 19,3 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 7,7 uur zonneschijn (47%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
      • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
      • 28 april » Officiële instelling van de Volkenbond tijdens de vredesbesprekingen in Versailles.
      • 19 augustus » Afghanistan wordt onafhankelijk van het Verenigd Koninkrijk.
      • 23 augustus » Oprichting van de Monegaskische voetbalclub AS Monaco in het gelijknamige vorstendom.
      • 23 september » Oprichting van de Portugese omnisportvereniging CF Belenenses.
      • 21 december » In Katowice wordt de Poolse voetbalbond (PZPN) opgericht.
    • De temperatuur op 13 april 1975 lag tussen 4,4 °C en 11,8 °C en was gemiddeld 8,2 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 17 februari » De abonnees van het Dagblad van het Oosten moeten het doen zonder krant, omdat de redactie van de krant staakt; zij wil niet opgaan in de redactie van het dagblad Tubantia.
      • 28 februari » Een Londense metrotrein van de Northern Line schiet bij het eindpunt door het stootblok op station Moorgate, waarbij 43 personen omkomen.
      • 5 juli » De Amerikaan Arthur Ashe wint als eerste zwarte man het tennistoernooi van Wimbledon.
      • 8 augustus » De Chinese Banqiao-dam breekt door. Hierbij vallen ca. 26.000 doden.
      • 3 november » Bij de introductie van de wereldranglijst der proftennissters bezet Chris Evert de eerste plaats.
      • 2 december » Treinkaping bij Wijster.
    • De temperatuur op 16 april 1975 lag tussen 5,2 °C en 9,1 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,2 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
    • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
      • 24 maart » Het al maanden smeulende verzet tegen de metrobouw in de Amsterdamse Nieuwmarktbuurt komt tot een grimmige uitbarsting.
      • 16 mei » De Japanse Junko Tabei bereikt als eerste vrouw de top van de Mount Everest.
      • 20 juli » België - De haan wordt het embleem van de Franse Gemeenschap.
      • 31 augustus » Hennie Kuiper wordt in Yvoir wereldkampioen wielrennen.
      • 10 november » De Algemene Vergadering van de Verenigde Naties nam een resolutie aan die zionisme gelijkstelt aan racisme, maar die werd eind 1991 weer ingetrokken.
      • 22 november » Koning Juan Carlos wordt staatshoofd van Spanje.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Cremers

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Cremers.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Cremers.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Cremers (onder)zoekt.

    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Marinus J. Goossens, "Stamboom Kouws Hendriks", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kouws-hendriks/I1591.php : benaderd 3 maart 2026), "Johannes Reinier Cremers (1889-1975)".