De temperatuur op 12 januari 1954 lag tussen 4,4 °C en 7,3 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
3 februari » De tiende Elfstedentocht wordt gewonnen door Jeen van den Berg.
13 februari » Oprichting van de Cypriotische sportclub Apollon Limasol.
16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
21 juli » Door topoverleg in Genève wordt Vietnam verdeeld in Noord- en Zuid-Vietnam.
11 oktober » Encycliek Ad Caeli Reginam van Paus Pius XII over Maria Koningin.
30 november » Een meteoriet slaat door een dak en treft een vrouw in Sylacauga (Alabama).
Dag van overlijden 16 mei 1957
De temperatuur op 16 mei 1957 lag tussen 7,9 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 6,9 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 3,5 uur zonneschijn (22%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Tiny Kouters, "Stamboom Kouters", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-kouters/R962.php : benaderd 22 januari 2026), "Cornelia Kouters (1954-1957)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.