Stamboom Koster Twijzelerheide e.o. » Sieuwke Veenstra (1902-)

Persoonlijke gegevens Sieuwke Veenstra 


Gezin van Sieuwke Veenstra

Zij is getrouwd met Ytzen van der Meer.

Zij zijn getrouwd op 27 mei 1922 te Achtkarspelen, zij was toen 19 jaar oud.Bron 1

Het echtpaar is gescheiden 26 maart 1936 te Leeuwarden.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Sieuwke Veenstra?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Sieuwke Veenstra

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Sieuwke Veenstra

Sieuwke Veenstra
1902-

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

Bronnen

  1. Tresoar

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 28 oktober 1902 lag tussen 0,3 °C en 11,1 °C en was gemiddeld 5,5 °C. Er was 8,3 uur zonneschijn (84%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1902: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 25 februari » Het Londense publiek staat versteld bij de demonstratie van de eerste stofzuiger door Hubert Booth.
    • 6 maart » Real Madrid wordt opgericht.
    • 20 mei » Cuba wordt onafhankelijk van de Verenigde Staten.
    • 28 mei » Encycliek Mirae Caritatis van Paus Leo XIII over de Heilige Eucharistie.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Montevideo Wanderers FC.
    • 31 oktober » Voltooiing van de eerste telegraafkabel door de Stille Oceaan.
  • De temperatuur op 27 mei 1922 lag tussen 6,7 °C en 20,9 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (83%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Oprichting van de Slowaakse voetbalclub Partizán Bardejov onder de naam ŠK Bardejov.
    • 23 augustus » Oprichting van de Peruaanse voetbalbond ("Federación Peruana de Fútbol").
    • 18 oktober » Oprichting van de BBC.
    • 28 oktober » Mars op Rome. Begin van fascistisch bewind van Benito Mussolini in Italië, in 1924 uitmondend in zijn alleenheerschappij.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
    • 22 december » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Jönköpings Södra IF.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1893 » Otto Huiswoud, Surinaams politiek activist († 1961)
  • 1896 » Albert Heijnneman, Nederlands atleet en verzetsstrijder († 1944)
  • 1897 » Hans Speidel, Duits generaal († 1984)
  • 1899 » Ruth Becker, Amerikaans lerares en overlevende van de RMS Titanic († 1990)
  • 1903 » Evelyn Waugh, Brits schrijver († 1966)
  • 1909 » Francis Bacon, Engels expressionistisch kunstschilder († 1992)

Over de familienaam Veenstra

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Veenstra.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Veenstra.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Veenstra (onder)zoekt.

Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Tjitze Koster, "Stamboom Koster Twijzelerheide e.o.", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster/I2338.php : benaderd 5 januari 2026), "Sieuwke Veenstra (1902-)".