Stamboom Koster / Coster » Cornelis Berckhout (1686-> 1750)

Persoonlijke gegevens Cornelis Berckhout 

  • Hij werd gedoopt op 22 september 1686 in Spijkenisse.
  • Hij is overleden na 1750.
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 april 2007.

Gezin van Cornelis Berckhout

Hij is getrouwd met Grietjen Jansdr Smitskamp.

Zij zijn getrouwd op 27 oktober 1715 te Spijkenisse.


Kind(eren):

  1. Dirk Berkhout  1727-1803 


Notities over Cornelis Berckhout

Cornelis was van beroep Herbergier in "de Herberg van de Valk " in het dorp Spijkenisse (sedert 1717), Schepen van Spijkenisse (1728-1730) (bron A.R.A. Spijkenisse , Oud Recht . Archief nr 42)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Berckhout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Berckhout

Cornelis Berckhout
1686-> 1750

1715
Dirk Berkhout
1727-1803

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • Stadhouder Prins Willem III (Huis van Oranje) was van 1672 tot 1702 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1686: Bron: Wikipedia
    • 2 juni » De Britse Royal Society besluit tot het uitgeven van Principia Mathematica van Sir Isaac Newton.
    • 31 december » De eerste Hugenoten hijsen de zeilen om van Frankrijk naar Kaap de Goede Hoop te varen. Daar zullen ze later de Zuid-Afrikaanse wijnindustrie opstarten met de wijnen die ze op hun reis meenemen.

Over de familienaam Berckhout


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I4074.php : benaderd 5 januari 2026), "Cornelis Berckhout (1686-> 1750)".