Stamboom Koster / Coster » Claes Jansz "Claes" Van Gelder (1667-????)

Persoonlijke gegevens Claes Jansz "Claes" Van Gelder 

  • Roepnaam is Claes.
  • Hij werd gedoopt op 1 maart 1667 in Charlois.
    Father: Jan Claesz Gelder
    Mother: Stijntje (Sijtje) Simonsdr Bruijn
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 7 juli 2011.

Gezin van Claes Jansz "Claes" Van Gelder

Hij is getrouwd met Maertie Cornelis.

Toestemming voor het huwelijk is 27 april 1703 verkregen te Charlois.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1703 te Charlois.

Child(ren):

Christijntje Claesd Gelder
Sex: Female
Christening: 25 Mei 1704 in Charlois
Stijntje Claesd Gelder
Sex: Female
Christening: 28 Jun 1705 in Charlois
Relationship:

Marriage Intention: 14 Apr 1741 in Charlois
Marriage: Mei 1741 in Charlois

Hendrik Adriaansz Beens

Lijntje Claesd Gelder
Sex: Female
Christening: 11 Sep 1707 in Charlois
Burial: 11 Feb 1795 in Katendrecht
Relationship:

Marriage Intention: 7 Nov 1732 in Charlois
Marriage: 30 Nov 1732 in Charlois

Gijsbert Jansz Verheij

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Claes Jansz "Claes" Van Gelder?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Claes Jansz Van Gelder

Claes Jansz Van Gelder
1667-????

1703

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • Van 1650 tot 1672 kende Nederland (ookwel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden) zijn Eerste Stadhouderloze Tijdperk.
  • In het jaar 1667: Bron: Wikipedia
    • 10 februari » Nicolaus Steno publiceert voor het eerst zijn vermoeden dat fossielen de overblijfselen zijn van uitgestorven soorten.
    • 8 mei » Begin van de devolutieoorlog tussen Frankrijk en Spanje, uitgevochten op het grondgebied van de Spaanse Nederlanden.
    • 15 juni » Jean Baptiste Denis voert de eerste bloedtransfusie bij een mens uit.
    • 16 juni » Door de Staten-Generaal van Nederland wordt octrooi verleend aan Christiaan Huygens voor het door hem uitgevonden slingeruurwerk.
    • 26 juni » Kroning van Paus Clemens IX in Rome.
    • 31 juli » De Vrede van Breda wordt gesloten, waarmee de Tweede Engels-Nederlandse Oorlog ten einde komt.

Over de familienaam Van Gelder


De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I3965.php : benaderd 11 januari 2026), "Claes Jansz "Claes" Van Gelder (1667-????)".