Stamboom Koster / Coster » Johannes Lock (1860-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Lock 

  • Hij is geboren op 6 november 1860 in Delft.
    BS Geboorte met Johannes Lock
    Kind
    Johannes Lock
    Vader
    Jacob Lock
    Moeder
    Cornelia de Bruin
    Gebeurtenis
    Geboorte
    Datum
    06-11-1860
    Gebeurtenisplaats
    Delft
    Documenttype
    BS Geboorte
    Erfgoedinstelling
    Stadsarchief Delft
    Plaats instelling
    Delft
    Collectiegebied
    Zuid-Holland
    Archief
    0015
    Registratienummer
    00049
    Aktenummer
    612
    Registratiedatum
    1860
    Akteplaats
    Delft
    Boek
    Delft, Register van geboorteakten, 1860
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 28 juni 2022.

Gezin van Johannes Lock

Hij is getrouwd met Maria Wilhelmina de Visser.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1885 te Delft, hij was toen 24 jaar oud.

BS Huwelijk met Johannes Lock
Bruidegom
Johannes Lock
Geboorteplaats
Delft
Bruid
Maria Wilhelmina de Visser
Geboorteplaats
Hof van Delft
Vader van de bruidegom
Jacob Lock
Moeder van de bruidegom
Cornelia de Bruin
Vader van de bruid
Johannes de Visser
Moeder van de bruid
Maria Wilhelmina van der Berg
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
13-05-1885
Gebeurtenisplaats
Delft
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Stadsarchief Delft
Plaats instelling
Delft
Collectiegebied
Zuid-Holland
Archief
0015
Registratienummer
00234
Aktenummer
75
Registratiedatum
13-05-1885
Akteplaats
Delft
Boek
Delft, Register van huwelijks- en echtscheidingsakten, 1885

Kind(eren):

  1. Cornelia Lock  1886-???? 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Lock?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Lock

Johannes Lock
1860-????

1885
Cornelia Lock
1886-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



Visualiseer een andere verwantschap

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 november 1860 lag rond de 2,0 °C. De winddruk was 6 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 87%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 18 maart 1858 tot 23 februari 1860 was er in Nederland het kabinet Rochussen - Van Bosse met als eerste ministers J.J. Rochussen (conservatief-liberaal) en Mr. P.P. van Bosse (liberaal).
  • Van 23 februari 1860 tot 14 maart 1861 was er in Nederland het kabinet Van Hall - Van Heemstra met als eerste ministers Mr. F.A. baron Van Hall (conservatief-liberaal) en Mr. S. baron Van Heemstra (liberaal).
  • In het jaar 1860: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,3 miljoen inwoners.
    • 8 februari » De Eerste Kamer der Staten-Generaal brengt het kabinet-Rochussen ten val door de verwerping van een wetsvoorstel inzake de aanleg en exploitatie van de Noorder- en Zuiderspoorweg.
    • 10 mei » Ontdekking van cesium door Robert Bunsen en Gustav Kirchhoff.
    • 19 juni » Een van de grootste branden die Leeuwarden ooit troffen, vindt plaats bij de Prins Frederikkazerne.
    • 13 augustus » Moord op vorst Danilo II van Montenegro in Kotor. Hij wordt opgevolgd door zijn neef Nicolaas I.
    • 18 september » Het Koninkrijk Sardinië brengt de Kerkelijke Staat in de Slag bij Castelfidardo een nederlaag toe.
    • 26 december » In stadion Hallam Pitch in Sheffield wordt de eerste voetbalwedstrijd gespeeld en die gaat tussen Sheffield FC en Hallam FC.
  • De temperatuur op 13 mei 1885 lag rond de 10,7 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het oost-noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 44%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1885: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 13 mei » Oprichting van de Nederlandsche Kolfbond in de sociëteit De Vereniging te Haarlem. Honderd jaar later, op maandag 13 mei 1985, krijgt de bond het predicaat Koninklijk.
    • 17 juni » Het Vrijheidsbeeld komt aan in de haven van New York.
    • 6 juli » Eerste tests van het vaccin tegen hondsdolheid door Louis Pasteur.
    • 1 oktober » Het eerste nummer van De Nieuwe Gids verschijnt.
    • 10 november » Demonstratie van de eerste motorfiets door bouwer Gottlieb Daimler.
    • 10 december » ASR Nereus wordt opgericht te Amsterdam.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Lock

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Lock.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Lock.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Lock (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I28655.php : benaderd 11 januari 2026), "Johannes Lock (1860-????)".