Stamboom Koster / Coster » Daantje Eduard Wolff (1935-2011)

Persoonlijke gegevens Daantje Eduard Wolff 


Gezin van Daantje Eduard Wolff

Hij is getrouwd met (Niet openbaar).

Zij zijn getrouwd op 5 juli 1961, hij was toen 25 jaar oud.

vertrek 21-12-1953 Waterman naar Ned

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)


Notities over Daantje Eduard Wolff

Kamp Jaarmarkt Surabaja

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Daantje Eduard Wolff?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Daantje Eduard Wolff

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Daantje Eduard Wolff


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 27 oktober 1935 lag tussen 7,2 °C en 13,9 °C en was gemiddeld 11,9 °C. Er was 18,4 mm neerslag gedurende 16,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
      • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
      • 27 januari » Het Uruguayaans voetbalelftal wint voor de zevende keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 3-0 te winnen van Argentinië.
      • 2 maart » Koning Rama VII van Thailand treedt af ten gunste van zijn neef Rama VIII.
      • 18 april » Bij de Provinciale Staten-verkiezingen behaalt de NSB 7,9 procent van de stemmen. In Den Haag scoort de partij van Anton Mussert zelfs 12 procent.
      • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
      • 16 juli » Ingebruikname van de eerste parkeermeters in de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 5 juli 1961 lag tussen 9,8 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 7,2 uur zonneschijn (43%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
    • In het jaar 1961: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 11,6 miljoen inwoners.
      • 3 januari » Basutoland wordt een zelfstandige rooms-katholieke kerkprovincie met het Aartsbisdom Maseru, het Bisdom Leribe en het nieuwe Bisdom Qacha's Nek.
      • 24 januari » Een Amerikaanse B-52 crasht boven North Carolina en verliest twee atoombommen. Van een van de bommen is het uranium nooit gevonden.
      • 21 april » Mislukte Amerikaanse invasie in de Varkensbaai van Cuba, ter verdrijving van Fidel Castro.
      • 9 juni » In Turkije wordt een nieuwe grondwet van kracht met een tweekamerstelsel, die de militaire regering heeft aangenomen.
      • 16 juni » De Russische balletdanser Rudolf Noerejev vraagt in Parijs politiek asiel aan.
      • 6 augustus » Lancering van de Vostok 2 met aan boord German Titov.
    • De temperatuur op 3 november 2011 lag tussen 11,4 °C en 16,7 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was -0,1 mm neerslag. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 14 oktober 2010 tot maandag 5 november 2012 was er in Nederland het kabinet Rutte I met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2011: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,5 miljoen inwoners.
      • 1 januari » Bij een aanslag op een christelijke kerk in de Egyptische stad Alexandrië komen 21 mensen om het leven. Acht mensen raken gewond.
      • 22 februari » Nieuw-Zeeland wordt getroffen door een zware aardbeving. Vooral de stad Christchurch is zwaar beschadigd.
      • 18 mei » Voetballer Radamel Falcao bezorgt FC Porto de eindoverwinning in de Europa League door in de finale tegen SC Braga de enige treffer voor zijn rekening te nemen.
      • 24 augustus » Het Nederlands voetbalelftal bereikt de eerste plaats op de FIFA-wereldranglijst. Dit voor de eerste keer sinds de oprichting van de lijst in 1992.
      • 7 september » 36 van de 37 spelers van het Russische ijshockeyteam Lokomotiv Jaroslavl komen om bij het verongelukken van Jak-Service-vlucht 9633.
      • 26 november » Zeker zes profvoetballers van de club Étoile Filante in Togo komen door een ongeluk met de teambus om het leven.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2009 » Archie Baird (90), Schots voetballer
    • 2009 » Carl Ballantine (92), Amerikaans goochelaar, komiek en acteur
    • 2009 » Francisco Ayala (103), Spaans schrijver, essayist en vertaler
    • 2010 » Viktor Tsjernomyrdin (72), Russisch politicus
    • 2011 » Peeter Kreitzberg (62), Estisch politicus en wetenschapper
    • 2013 » Gerard Cieślik (86), Pools voetballer

    Over de familienaam Wolff

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Wolff.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Wolff.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Wolff (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I26282.php : benaderd 23 februari 2026), "Daantje Eduard Wolff (1935-2011)".