Stamboom Koster / Coster » Elisabeth Wilhelmina "Wilma" Koster (1930-2008)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Wilhelmina "Wilma" Koster 


Gezin van Elisabeth Wilhelmina "Wilma" Koster

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Wilhelmina "Wilma" Koster?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Wilhelmina "Wilma" Koster

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Elisabeth Wilhelmina Koster

Jan Koster
1882-1956
Aart Koster
1910-1971

Elisabeth Wilhelmina Koster
1930-2008


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 24 september 1930 lag tussen 13,2 °C en 19,9 °C en was gemiddeld 16,3 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 2,2 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1930: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 7,8 miljoen inwoners.
      • 24 maart » In Rijnsburg wordt de Nederlandse amateurvoetbalclub Rijnsburgse Boys opgericht.
      • 18 juni » Oprichting van het Nationaal Instituut voor de Radio-omroep (NIR), de Belgische officiële radio.
      • 29 juni » De Z. Robertus Bellarminus, SJ wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
      • 13 augustus » Oprichting van het Bisdom Berlijn in Duitsland.
      • 8 september » Richard Drew vindt het Scotch-kleefband uit.
      • 22 december » De Federaasje fan Fryske Studinteferienings wordt opgericht.
    • De temperatuur op 28 mei 2008 lag tussen 12,2 °C en 25,8 °C en was gemiddeld 19,4 °C. Er was 0,3 mm neerslag gedurende 0,4 uur. Er was 5,7 uur zonneschijn (35%). Het was half bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
    • In het jaar 2008: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 16,4 miljoen inwoners.
      • 2 april » De Verenigde Naties roept 2 april als Wereldautismedag in het leven.
      • 21 juni » Het Nederlands elftal verliest met 3-1 van Rusland in de kwartfinale van het EK voetbal in het Zwitserse Bazel.
      • 14 juli » De Belgische premier Yves Leterme biedt het ontslag van zijn regering aan bij koning Albert II.
      • 2 september » Madonna in Amsterdam Arena met haar Sticky & Sweet Tour.
      • 14 september » Twee Somalische medewerkers van het Wereldvoedselprogramma (WFP) worden door gewapende mannen ontvoerd in de buurt van de stad Jowhar.
      • 27 december » Aanvang van het conflict in de Gazastrook.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia

    • 2007 » Toshikatsu Matsuoka (62), Japans minister
    • 2009 » Manuel Collantes (±92), Filipijns diplomaat, politicus en minister
    • 2009 » Rob Hartoch (62), Nederlands schaker
    • 2009 » Lenrie Peters (76), Gambiaans chirurg en schrijver
    • 2009 » Luis María de Larrea y Legarreta (91), Spaans rooms-katholiek bisschop
    • 2009 » Mort Abrahams (93), Amerikaans film- en televisieproducent

    Over de familienaam Koster

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Koster.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Koster.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Koster (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I25819.php : benaderd 13 januari 2026), "Elisabeth Wilhelmina "Wilma" Koster (1930-2008)".