De temperatuur op 31 oktober 1928 lag tussen 6,7 °C en 12,3 °C en was gemiddeld 9,8 °C. Er was 0,2 mm neerslag. Er was 1,1 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
12 juni » Sanatorium Zonnestraal in Hilversum wordt geopend.
18 juni » Amelia Earhart vliegt als eerste vrouw over de Atlantische Oceaan, als passagier.
25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
21 oktober » Opening van het Stadio Sandro Cabassi in Carpi, Italië.
1 november » In Bergamo wordt het Stadio Atleti Azzurri d'Italia officieel geopend.
Trouwdag 2 juni 1954
De temperatuur op 2 juni 1954 lag tussen 12,1 °C en 18,9 °C en was gemiddeld 14,9 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
1 februari » In Doetinchem wordt profvoetbalclub De Graafschap opgericht.
16 februari » Koning Boudewijn legt de eerste steen van de Koninklijke Bibliotheek van België.
15 juni » De UEFA (Union des Associations Européennes de Football) wordt opgericht in Bazel.
22 juni » De Parker-Hulme zaak: in Christchurch (Nieuw-Zeeland) vindt op deze dag een moord plaats die voor die tijd wereldnieuws is: twee tienermeisjes, Pauline Parker en Juliet Hulme, vermoorden de moeder van een van beiden omdat die hun vriendschap in de weg staat (onderwerp van de film Heavenly Creatures uit 1994). Ze krijgen 5 jaar gevangenisstraf.
21 juli » Door topoverleg in Genève wordt Vietnam verdeeld in Noord- en Zuid-Vietnam.
22 december » Oprichting van de Russische voetbalclub Baltika Kaliningrad.
Dag van overlijden 21 maart 2007
De temperatuur op 21 maart 2007 lag tussen 1,6 °C en 8,3 °C en was gemiddeld 4,9 °C. Er was 2,2 mm neerslag gedurende 1,5 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (18%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
Van vrijdag 7 juli 2006 tot donderdag 22 februari 2007 was er in Nederland het kabinet Balkenende III met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
Van donderdag 22 februari 2007 tot donderdag 14 oktober 2010 was er in Nederland het kabinet Balkenende IV met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
1 april » In de Efteling wordt de attractie De Vliegende Hollander geopend.
23 april » De 16-jarige scholier Gerd Nan van Wijk overlijdt voor de deur van zijn school in Alkmaar aan de gevolgen van zinloos geweld.
26 juni » Voetbalclub Colo-Colo stelt de Chileense landstitel (Apertura) veilig op de slotdag van de Primera División door Palestino met 1-0 te verslaan.
5 juli » De Belgische ex-premier Jean-Luc Dehaene (CD&V) wordt door koning Albert II belast met een bemiddelings- en onderhandelingsopdracht om de weg te openen tot de aanduiding van een formateur.
13 juli » Opening van de Jämtkraft Arena, een voetbalstadion in de Zweedse stad Östersund en thuishaven van Östersunds FK.
30 juli » In de Efteling vindt een ongeval plaats met de attractie Python. Een vastgelopen trein begon tijdens de evacuatie plotseling te rijden.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I25617.php : benaderd 17 maart 2026), "Adriana Johanna Koster (1928-2007)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.