Stamboom Koster / Coster » Leendert Van Putten

Persoonlijke gegevens Leendert Van Putten 


Gezin van Leendert Van Putten


Notities over Leendert Van Putten

Datum:
01/07/1809 Notaris:
H.M. van Andel Aard van de akte:
testament
Regest:
Kornelis_Leenderts_Koster wonende Zwartewaal weduwnaar van Willempje_van_Eck. Hij prelegateert aan de 2 kinderen van Pieternelletje_Visser gehuwd met Willem_Kruijne wonende Zwartewaal dochter van Johanna_van_Putten verwekt bij Johannes_Visser, welkeJohanna van Putten een voordochter was van zijn overleden huisvrouw Willempje van Eck verwekt bij Leendert van Putten aan: Arij_Kruijne zijn gouden hemdsknopen en aan Johannes_Kruijne zijn zilveren schoengespen, aan Leendert_van_Putten zoon van Willem_van_Putten zijn kerkboek met zilveren sloten en aan elk der kinderen van zijn zuster Pietertje_Leenderts_Koster weduwe van David_Onwijn en aan die vanzijn zuster Ariaantje_Koster weduwe van Pieter_van_der_Reijden 3 gld. Hij benoemt tot enige erfgenamen voor de ene helft Willem van Putten voornoemd wonende Zwartewaal door zijn huisvrouw verwekt bij Leendert_van_Putten met plaatsvervulling en voor de wederhelft de gezamenlijke kinderen van de hiervoorgenoemde Johanna van Putten als Pieternelletje Visser voornoemd, Jacob_Visser, Leendert_Viser en Kornelia_Visser elk voor een gelijk gedeelte. Executeurs en voogden Christoffel_Dirks_Kunst openbaar school onderwijzer en Willem van Putten voornoemd beiden wonende Zwartewaal en tot toeziendevoogd Bastiaan_de_Groot wonende Zwartewaal en seclusie van de weeskamer. Getuigen Gerrit_Krijgsman, Kornelis_Hofland en Adolf_Welman allen wonende alhier.
Trefwoorden:
openbaar schoolonderwijzer
Inventarisnummer:
1210 Nummer van de akte:
40

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leendert Van Putten?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Leendert Van Putten


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Over de familienaam Van Putten


    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I2554.php : benaderd 16 januari 2026), "Leendert Van Putten".