Stamboom Koster / Coster » Pleun "Paul" Kootte (1918-2017)

Persoonlijke gegevens Pleun "Paul" Kootte 

  • Roepnaam is Paul.
  • Hij is geboren op 29 maart 1918 in Sommelsdijk.
  • Hij is overleden op 3 november 2017 in Oliver, British Columbia, hij was toen 99 jaar oud.
    Nunes Funeral Service and Cremation
    5855 Hemlock Street
    P.O. Box 788
    Oliver B.C.
    VOH 1 TO
    Phone (250) 498-0167
  • Hij is gecremeerd op 11 november 2017.
  • Een kind van Jan Kootte en Klaartje Troost
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 22 augustus 2021.

Gezin van Pleun "Paul" Kootte

Hij is getrouwd met Leentje Koster.

Zij zijn getrouwd op 13 september 1939 te Poortugaal, hij was toen 21 jaar oud.Bron 1

Zij emigreerden kort na de oorlog naar Canada.+/- 1950

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. Teunis Kootte  1943-2009 
  3. (Niet openbaar)


Notities over Pleun "Paul" Kootte

Pleun was van beroep Los-werkman, fruitkweker

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Pleun "Paul" Kootte?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Pleun "Paul" Kootte

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Pleun Kootte

Pleun Troost
1859-1948
Jan Kootte
1896-1969

Pleun Kootte
1918-2017

1939
Teunis Kootte
1943-2009

    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    Bronnen

    1. B.S. Poortugaal huwelijken Fiche 58 akte nr 23

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 29 maart 1918 lag tussen 3,9 °C en 8,8 °C en was gemiddeld 5,2 °C. Er was 6,0 mm neerslag. Er was 1,4 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
    • In het jaar 1918: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,6 miljoen inwoners.
      • 16 januari » De Postcheque- en Girodienst wordt gestart.
      • 5 maart » De Sovjet-Unie verruilt Petrograd als hoofdstad voor Moskou.
      • 7 mei » Vrede van Boekarest tussen Roemenië en de Centrale mogendheden.
      • 23 mei » De raffinaderij van Koninklijke Olie op Curaçao wordt in bedrijf gesteld.
      • 24 mei » Amerikaanse troepen arriveren in Noord-Frankrijk.
      • 17 juli » De Russische tsaar Nicolaas II en zijn gezin worden, na anderhalf jaar verbanning, op last van de nieuwe plaatselijke Sovjetleiders gefusilleerd in Jekaterinenburg.
    • De temperatuur op 13 september 1939 lag tussen 11,6 °C en 19,1 °C en was gemiddeld 14,5 °C. Er was 14,1 mm neerslag gedurende 3,6 uur. Er was 2,6 uur zonneschijn (20%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
      • 11 februari » Lise Meitner en Otto Frisch publiceren in Nature voor het eerst over kernsplitsing.
      • 14 maart » Eric Albada Jelgersma, Nederlands ondernemer († 2018)
      • 14 maart » Gesteund door Adolf Hitler roepen Slowaakse separatisten de onafhankelijkheid uit van Slowakije, die een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
      • 17 mei » Oprichting van de Portugese voetbalclub GD Estoril-Praia.
      • 10 september » Canada verklaart Duitsland de oorlog.
      • 17 september » De Sovjet-Unie valt Polen binnen (Sovjet-aanval op Polen)
    • De temperatuur op 3 november 2017 lag tussen 3,4 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 8,8 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 9 april » Tom Boonen rijdt zijn laatste Parijs-Roubaix en neemt afscheid van de wielersport.
      • 16 april » Philippe Gilbert wint Nederlands enige wielerklassieker Amstel Gold Race voor de vierde keer in zijn carrière.
      • 31 mei » Bij een aanslag met een autobom vallen in Kabul zeker 90 doden en naar schatting 460 gewonden. De bom ontploft in de zwaarbeveiligde diplomatieke wijk van de Afghaanse hoofdstad waar veel ambassades en ministeries zijn gevestigd.
      • 7 september » Kunstencentrum Witte de With in Rotterdam maakt bekend af te willen van de naam van de "foute zeeheld" Witte de With.
      • 24 september » Drie Bengalese militairen van de vredesmacht van de Verenigde Naties in Mali komen om het leven door een aanslag tijdens de begeleiding van een konvooi tussen de steden Anefis en Gao.
      • 24 september » Wielrenner Peter Sagan wordt in Bergen voor het derde jaar op rij wereldkampioen op de weg.
    • De temperatuur op 11 november 2017 lag tussen 3,8 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,6 °C. Er was 3,7 mm neerslag gedurende 4,1 uur. Er was 0,5 uur zonneschijn (6%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koning Willem-Alexander (Huis van Oranje-Nassau) is van 30 april 2013 tot heden vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van maandag 5 november 2012 tot donderdag 26 oktober 2017 was er in Nederland het kabinet Rutte II met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • Van donderdag 26 oktober 2017 tot heden was er in Nederland het kabinet Rutte III met als eerste minister Mark Rutte (VVD).
    • In het jaar 2017: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 17,1 miljoen inwoners.
      • 20 januari » Een busongeluk bij de Italiaanse stad Verona heeft het leven geëist van zestien jonge Hongaren. In de bus zaten leerlingen van een gymnasium in Boedapest, die waren op skikamp geweest in Frankrijk.
      • 23 januari » Tijdens het Haags Sportgala in het AFAS Circustheater worden voetballer Eljero Elia en zeilster Marit Bouwmeester uitgeroepen tot respectievelijk Haags sportman en -vrouw van het Jaar.
      • 13 maart » Piraten kapen in de Golf van Aden voor de noordkust van Somalië een olietanker met acht Srilankaanse zeelieden aan boord: de eerste kaping van een buitenlands koopvaardijschip in Somalische wateren sinds 2012.
      • 25 april » In Venezuela vallen bij een grote opstand van gedetineerden in de José Antonio-gevangenis in de oostelijke staat Anzoátegui zeker twaalf doden en elf gewonden.
      • 7 juni » In de Iraanse hoofdstad Teheran vinden tegelijkertijd twee aanslagen plaats, waarbij 23 doden vallen.
      • 8 augustus » De Zuid-Afrikaanse president Jacob Zuma overleeft een motie van wantrouwen. De stemming over de motie was geheim.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Kootte

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kootte.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kootte.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kootte (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I24430.php : benaderd 1 maart 2026), "Pleun "Paul" Kootte (1918-2017)".