Stamboom Koster / Coster » Leonardus Martinus Petrus Biemans (1913-1991)

Persoonlijke gegevens Leonardus Martinus Petrus Biemans 


Gezin van Leonardus Martinus Petrus Biemans

Hij is getrouwd met Christina Helena Glansbeek.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1940 te Groningen, hij was toen 27 jaar oud.

BS Huwelijk met Leonardus Martinus Petrus Antonius Biemans
Bruidegom
Leonardus Martinus Petrus Antonius Biemans
Beroep
Steenhouwer
Geboorteplaats
Rotterdam
Leeftijd
27 jaar
Bruid
Christina Helena Glansbeek
Geboorteplaats
Groningen
Leeftijd
27 jaar
Vader van de bruidegom
Martinus Johannes Biemans
Beroep
Steenhouwer
Moeder van de bruidegom
Wilhelmina Johanna Elizabeth Ontijd
Vader van de bruid
Rudolphius Cornelis Glansbeek
Moeder van de bruid
Anna Maria Klapdoor
Gebeurtenis
Huwelijk
Datum
12-09-1940
Gebeurtenisplaats
Groningen
Documenttype
BS Huwelijk
Erfgoedinstelling
Groninger Archieven
Plaats instelling
Groningen
Collectiegebied
Groningen
Aktenummer
743
Registratiedatum
12-09-1940
Akteplaats
Groningen
Collectie
Bron: boek, Periode: 1940
Boek
Huwelijksregister 1940

Notities over Leonardus Martinus Petrus Biemans

Hij is getrouwd met Christina Helena van Glansbeek.

Zij zijn getrouwd op 12 september 1940 te Groningen,

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Martinus Petrus Biemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leonardus Martinus Petrus Biemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Martinus Petrus Biemans


    Toon totale kwartierstaat

    Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

    • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
    • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
    • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).



    Visualiseer een andere verwantschap

    De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

    Aanknopingspunten in andere publicaties

    Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

    Historische gebeurtenissen

    • De temperatuur op 12 augustus 1913 lag tussen 8,3 °C en 18,5 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 1,7 mm neerslag. Er was 7,5 uur zonneschijn (50%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
    • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
    • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
      • 30 maart » In 's-Heerenberg wordt door Johan Burgers Burgers zoo geopend. Later verhuisde deze dierentuin naar Arnhem.
      • 29 juli » Oprichting van de Noorse voetbalclub Vålerenga IF.
      • 4 september » Huwelijk van ex-koning Emanuel II van Portugal en prinses Augusta Victoria van Hohenzollern-Sigmaringen in Sigmaringen.
      • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
      • 7 oktober » Henry Ford introduceert de lopende band.
      • 14 oktober » In Senghenydd bij Caerphilly vallen bij een mijnramp 439 doden. Het is de grootste mijnramp uit de geschiedenis van het Verenigd Koninkrijk en wereldwijd de op zes na grootste ooit.
    • De temperatuur op 12 september 1940 lag tussen 5,2 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 10,9 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 4,0 uur. Er was 2,9 uur zonneschijn (22%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
    • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
    • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
    • In het jaar 1940: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 8,8 miljoen inwoners.
      • 9 april » Tweede Wereldoorlog: Duitsland valt Denemarken en Noorwegen binnen.
      • 10 juni » Italië verklaart de oorlog aan Frankrijk en het Verenigd Koninkrijk.
      • 18 juni » Charles de Gaulle roept vanuit Londen per radio Frankrijk op de strijd voort te zetten, hoewel het zojuist onder de voet gelopen is door nazi-Duitsland.
      • 27 juli » Bugs Bunny maakt zijn entree in de cartoon A Wild Hare
      • 28 oktober » Ohi Day: Griekenland zegt nee tegen Mussolini, de asmogendheden en alles waar zij voor staan.
      • 5 november » In de Verenigde Staten wordt Franklin Delano Roosevelt voor de derde keer verkozen tot President van de Verenigde Staten.
    • De temperatuur op 18 november 1991 lag tussen 3,7 °C en 8,5 °C en was gemiddeld 6,0 °C. Er was 3,8 mm neerslag gedurende 5,7 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
    • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
    • Van dinsdag 7 november 1989 tot maandag 22 augustus 1994 was er in Nederland het kabinet Lubbers III met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
    • In het jaar 1991: Bron: Wikipedia
      • Nederland had zo'n 15,0 miljoen inwoners.
      • 27 januari » De politieke partij PSP wordt officieel opgeheven; de partij gaat samen met de CPN, EVP en PPR op in GroenLinks.
      • 15 maart » De voormalige bezettingsmachten in Duitsland (de Verenigde Staten, Rusland - voorheen de Sovjet-Unie -, het Verenigd Koninkrijk en Frankrijk) doen officieel afstand van hun rechten erop.
      • 10 april » In de West-Afrikaanse staat Togo raken opnieuw duizenden jongeren slaags met de politie. Zij eisen hervormingen en het aftreden van president Étienne Eyadéma.
      • 19 juni » Drugsbaron Pablo Escobar, leider van het beruchte Medellin-drugskartel, geeft zich over aan de Colombiaanse autoriteiten. Hij was sinds 1984 voortvluchtig.
      • 18 november » In Libanon worden Terry Waite en Thomas Sutherland vrijgelaten.
      • 29 november » Politieke partijen en leiders van de thuislanden in Zuid-Afrika beginnen met onderhandelingen die moeten leiden tot een nieuwe, non-raciale grondwet.
    

    Dezelfde geboorte/sterftedag

    Bron: Wikipedia

    Bron: Wikipedia


    Over de familienaam Biemans

    • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Biemans.
    • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Biemans.
    • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Biemans (onder)zoekt.

    De publicatie Stamboom Koster / Coster is opgesteld door .neem contact op
    Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
    Leo Koster, "Stamboom Koster / Coster", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-koster-coster/I23828.php : benaderd 14 maart 2026), "Leonardus Martinus Petrus Biemans (1913-1991)".